Artysta czy kosmita w programi Idol

kategoria Telewizyjne

Popatrzcie i powiedzcie czy ten koleś występujący w polskiej edycji programu telewizyjnego Idol jest artystą, wyrażającym siebie w dość oryginalny sposób, czy może jest kosmitą który urwał się i postanowił zaistnieć w internecie i telewizji polskiej? Sadząc po reakcji jury raczej tym drugim. Jaki jest fenomen ogromu ludzi tłumnie przychodzących na casting programu którego głównym założeniem jest rozrywka?
Pierwsze emisje odcinków poszczególnych edycji Idola zawsze przedstawiają multum dziwnych nie zawsze śmiesznych ludzi którzy za wszelką cenę przyszli wziąć udział w Idolu tylko dlatego by zaistnieć czy to w telewizji czy internecie. Chyba każdy się zgodzi że uczestnicy prześcigają się ze sobą w pomysłach na jak najbardziej oryginalny sposób by zaszokować jury i publiczność. Kluczem bowiem do zaistnienia w mediach jest przebicie innych uczestników, dlatego każdy kolejny odcinek programu jest coraz bardziej pojechany. Pytanie brzmi jak daleko mogą się posunąć uczestnicy Idola by spełnić swoje marzenia?

dodany: 8 listopada 2016 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Artysta czy kosmita w programi Idol (id: 2075) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.