Autobusy w Indii

kategoria Motoryzacja

Ile pasażerów zabiera przeciętny autobus komunikacji miejskiej? Jak się okazuje całkiem sporo a problem przeładowanych autobusów znany jest nie tylko w większych Europejskich miast, ale i np Indyjskich, choć tam problem ten postrzegany jest zupełnie inaczej a standardy transportu osób w środkach komunikacji miejskiej są dalekie od tych panujących w naszym kraju. Ludzie siedzący na dachu, wiszący w oknach czy uwieszeni na bokach autokaru nie robią na nikim wrażenia. Wydaje się że nie obowiązują żadne przepisy a ilośc ludzi jaka mieści się w autokarze jest przerażająca, po prostu ile ich wejdzie tyle jedzie. Ładowność dopuszczalna to zwykły mit, zresztą widać to na wielu zdjęciach autobusów, samochodów czy choćby jednośladów w Indiach.

dodany: 20 marca 2015 wyświetleń: za: 15 przeciw: 10

Film Autobusy w Indii (id: 1754) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Tomek

Tu się nie ma co się śmiać, bo komunikacja miejska w naszych miastach w godzinach porannych wcale nie wygląda lepiej. Ludzie również poupychani jak śliwki. Może jest taka różnica że nie wiszą na dachu. Nie każde miasto ma metro jak Warszawa.

dodano: 2015-03-25 17:12:16 przez: public-gprs516803.centertel.pl, ip: 31.61.138.4
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.