Azjatyckie teleturnieje

kategoria Telewizyjne

Azjatyckie teleturnieje

Z przyczyn od nas niezależnych film - Azjatyckie teleturnieje jest aktualnie niedostępny.

Telewizja w Japonii i innych krajach Azjatyckich jak się okazuje oferuje całkiem ciekawe programy rozrywkowe dla dorosłych. Oglądając te ich teleturnieje można odnieść wrażenie że głupki zachowują się niepoważnie, gorzej jak dzieci. Ale czy w sumie nie oto powinno chodzić w programie rozrywkowym? Teleturniej ten wywołuje dużo śmiechu i dobrej zabawy więc chyba spełnia swoją rolę. O co chodzi w nim tak naprawdę ciężko się nawet domyślać - skośnoocy kolesie śmiesznie poprzebierani robią wszystko by dosłownie rozpruć odzienie na atrakcyjnej Japonce. Zabawa dość śmieszna, wymagająca nieco aktywności fizycznej. Kolesie jakby w pampersach biegają na obracającej się platformie, na którą nawija się nitka. Nitka pochodzi z prującej się koszulki stojącej obok dziewczyny. Niestety czas mija i nie udaje się całkowicie odkryć górnej części ubrania dziewczyny. Fajny pomysł na zabawny teleturniej dla dorosłych, była by to ciekawa alternatywa dla tańczących z gwiazdami w polskiej TV.

dodany: 9 lutego 2016 wyświetleń: za: 16 przeciw: 6

Film Azjatyckie teleturnieje (id: 1909) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: azjatyckie teleturnieje.

Komentarze do filmu

Tomek

Dla mnie zapewne jak i dla części z was taki program to zupełny kosmos. Przyzwyczajeni jesteśmy do tego co nam serwują w naszych smutnych stacjach tv, tymczasem oglądając ten teleturniej można doszukać się tam prawdziwej rozrywki. Jest śmiech, są elementy s***apilu czyli to co zachęca nas do zabawy i poprawia humor. Wszystko jest w granicach zdrowego smaku i rozsądku. Moim zdaniem brakuje nam w Polskiej telewizji takich właśnie może głupkowatych ale radosnych programów. A tymczasem w polskiej telewizji jest tylko lans grupki pseudo celebrytów na siłę promowanych przez TVN.

dodano: 2016-02-16 16:24:36 przez: host-89-229-76-193.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.76.193
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.