Babcia i dziadek szaleje na wycieczce

kategoria Wpadki

Wycieczka moherowych Beretów. Śmiesznie to wygląda jak dziadki po wchodziły na huśtawkę by zrobić sobie fajne zdjęcie tylko nikt nie przewidział że przecież to wszystko się przewróci i wszyscy pospadają. Śmieszny filmik powstał choć miało być pewnie fajne pamiątkowe zdjęcie z wycieczki do lasu. Tabela drzewa przypomina trochę huśtawkę z placu zabaw dla dzieci. Prawdziwa równoważnia na której aby grupa ludzi ustała trzeba zachować proporcje po obu stronach. Na filmiku widać jednak że część ludzi z jednej strony postanowiła zejść z beli drewna a pozostała część ludzi po prostu z tej belki spadła. Istne szaleństwo biorąc pod uwagę średnią wieku uczestników wycieczki.

dodany: 8 stycznia 2018 wyświetleń: za: 15 przeciw: 3

Film Babcia i dziadek szaleje na wycieczce (id: 2340) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Karolina

Przecież to było do przewidzenia że jak tyle ludzi w lesie na tą pochylnie i jak zaczną z niej chodzić lub spadać to ci znajdujący się po drugiej stronie zostaną wystrzeleni. Ale bardzo dobrze niech dziadka i babcię w moherowych beretach się trochę poruszają.

dodano: 2018-01-09 14:29:21 przez: public-gprs395550.centertel.pl, ip: 37.47.176.95
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.