Babcia i gogle wirtualnej rzeczywistości

kategoria Rozrywkowe

Gogle wirtualnej rzeczywistości to coś co robi na większości ludzi ogromne wrażenie. Zobaczcie na ten śmieszny filmik, bo wcale nie inaczej było z babcią której założono gogle wirtualnej rzeczywistości. Niestety nie wiemy co było na Googlach wyświetlane jednak możemy się tego domyślać po zabawnej reakcji babci która na moment chyba zapomniała że ma na sobie gogle VR. Okulary wirtualnej rzeczywistości bodźce są tak silne że momentami można zapomnieć że jest to fikcja. Więc choćby wycieczka Rollercoaster m w goglach wirtualnej rzeczywistości jest niemal podobnym przeżyciem jak przejażdżka w prawdziwym Lunaparku. Podejrzewam że wkrótce nastąpi prawdziwy wysyp śmiesznych filmików ludzi w okularach wirtualnej rzeczywistości bowiem technologia ta zbliża się do nas wielkimi krokami. O ile dzieci i młodzież są niemal przyzwyczajone do nowinek technicznych tak ludzie starszej daty jak choćby babcia z tego śmiesznego filmiku technologii tej jeszcze długo nie do końca zrozumie. Swoją drogą ciekawe co tam babci wyświetlili w tych Googlach że tak się wystraszyła.

dodany: 12 grudnia 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 10

Film Babcia i gogle wirtualnej rzeczywistości (id: 2322) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 12 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Józek

Fajną ktoś ma babcię taką wyluzowana że w ogóle zgodziła się założyć sobie wirtualne okulary. Choć faktycznie Zgadzam się że dla babci mogło się to źle skończyć. Nawet na opakowaniu od takich gogli wirtualnej rzeczywistości jest wyraźnie napisane że mogą być przyczyną epilepsji. Więc to nie ma żartów z taką technologią.

dodano: 2017-12-13 15:49:24 przez: public-gprs397866.centertel.pl, ip: 37.47.185.107
Waldemar

Ale to śmieszne ta babcia wygląda jakby zapaliła jakąś trawę albo wzięła inne dopalacze. I pomyśleć że to zwykłe wirtualne gogle tak wpływają na mózg i na nasze zachowanie. Ale wcale się nie dziwię sam założyłem wirtualny zestaw dołączony do Playstation odpaliłem grę i tak mnie zabrało że prawie się porzygałem. Jak ktoś nigdy nie grał w Sony PlayStation z wirtualnymi goglami to polecam. Ale ostrzegam że reakcja może być taka jak tej babci z filmiku albo jeszcze gorsza nie każdy się do tego nadaje. Taka wirtualna rzeczywistość Ma bardzo duży wpływ na błędnik więc jeżeli ktoś jest wrażliwy to może nawet dostać padaczki lub zemdleć. Technologia wirtualnej rzeczywistości nie jest chyba jeszcze całkowicie dopracowana i ma dużo bodźców które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Kiedyś pewnie te wszystkie bodźce zostaną wyeliminowane a póki co trzeba uważać.

dodano: 2017-12-13 09:26:15 przez: public-gprs372224.centertel.pl, ip: 37.47.85.65
Antoni

No nie wiem czy to jest akurat idealny prezent pod choinkę dla osoby starszej ale moja babcia raczej by na to nie poszła i nie byłaby zbytnio zainteresowana by przenieść się do wirtualnej rzeczywistości bo nie wiedziałabym co I o co chodzi. Zresztą ta starsza pani na tym śmieszne filmiku również wygląda jak totalnie oderwany od rzeczywistości. To co jej włączono tam na tych Googlach wirtualnej rzeczywistości kompletnie ją przeraziło widać to zresztą na tym filmie. Tak więc to chyba nie jest dobry pomysł na prezent dla babci, chyba że w kategoriach żartów.

dodano: 2017-12-12 15:05:15 przez: host-89-228-241-241.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.241
Tola

No faktycznie fajny prezent dla babci tylko że babcia mogłaby od takiej wirtualnej rzeczywistości zwariować. To tak jakby dać babci konsole i kazać grać w gumę albo w inną pojechał na gierkę przecież oni tego nie kumają. Nie wiem czy gogle wirtualnej rzeczywistości to dobry pomysł dla starszych osób. Na opakowaniu od wiary przecież jest jasno napisane że może wywoływać padaczkę i inne takie choroby.

dodano: 2017-12-12 15:02:41 przez: public-gprs372224.centertel.pl, ip: 37.47.85.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.