Blondynka na rolkach

kategoria Dziewczyny

Pewna blondyneczka postanowiła się nauczyć jeździć na rolkach.To jest chyba jej pierwszy raz kiedy założyła rolki na nogi i poszła jak przecinak. Za kamerą zapewne dopingował ją jej chłopak, który musiał mieć niezłą zabawę kiedy ta wylądowała głową w piasku. Nasza główna bohaterka tego śmiesznego filmiku do nauki jazdy na rolkach wybrała łagodną górkę schodząca wprost do piaskownicy. Pewnie nawet nie pomyślała że skoro nie umie jeździć na rolkach to tym bardziej nie będzie umiała zahamować. Jak widać jazda na rolkach choć wygląda niezwykle prosto i łatwo w rzeczywistości wcale taka nie jest. Trzeba przyznać że w tym przypadku sport to jednak nie zdrowie, choć film jest co najmniej śmieszny.

dodany: 6 sierpnia 2016 wyświetleń: za: 14 przeciw: 3

Film Blondynka na rolkach (id: 2031) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 sierpnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Tomaszek

No faktycznie typiara poszła na rolkach w piach jak dzik w żołędzie. Z jednej strony lubię takie śmieszne filmiki, z drugiej jednak trochę mi szkoda kiedy teraz laska zobaczy się że jest gwiazdą internetów że ludzie cisną z niej bekę a później zrazi się do śmigania na rolkach. Przecież każdy z nas zaczynał kiedyś naukę jazdy na rolkach i nie od razu był mistrzem trików, a sami przyznajcie że miło popatrzeć jak atrakcyjna panienka śmiga na łyżworolkach. Jazda na rolkach wylaszcza, piękne nogi tułów itp. mnie to kręci!

dodano: 2016-11-04 10:56:21 przez: host-89-229-64-246.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.64.246
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.