Blondynka z ptaszkiem na plaży

kategoria Dziewczyny

Pewna bardzo atrakcyjna blondynka postanowiła przeprowadzić ciekawe doświadczenie z udziałem ukrytej kamery. Leżąc w stroju kąpielowym na plaży prosiła kolejno mężczyzn o pomoc w posmarowaniu ciała olejkiem do opalania, jak wielkie było ich zdziwienie kiedy obracała się na plecy a w dolnej części bikini objawiało się coś na kształt męskiego ptaszka. Faceci dosłownie oniemiali z zaskoczenia. Filmik bardzo podobny do filmików ze słynną Miriam które kiedyś podbijały internet. Czyżby to był łatwy sposób jak spławić faceta? wystarczy że dziewczyna wsadzi dobie coś do majtek, coś co przypomina męską część przyrodzenia a zdecydowana większość facetów ucieka w popłochu. W dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym.

dodany: 1 maja 2015 wyświetleń: 999 za: 20 przeciw: 8

Film Blondynka z ptaszkiem na plaży znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 maja 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 999 internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: laski z ptaszkiem,

Komentarze do filmu

Tomek

Przyznam się że sam nie wiem jak bym zareagował gdyby na plaży tak atrakcyjna dziewczyna poprosiła mnie o nasmarowanie olejkiem i okazało by się że w jej majtkach jest coś co kształtem przypomina to co zwykle jest w majtkach mężczyzn. Chyba starał bym się nie panikować, aczkolwiek na pewno zapytał bym się jej wprost czy to jest pe.is. Cóż skoro ona wystawiła by mnie w tak niezręcznej sytuacji to ja nie miał bym skrupułów zadać jej tak niezręczne pytanie.

dodano: 2016-12-03 22:03:14 przez: host-89-229-238-175.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.238.175
Uwolnić krasnale ogrodowe

Uwolnić krasnale ogrodowe

głosów za: 11
przeciw: 13
Prawdziwy kanał samochodowy

Prawdziwy kanał samochodowy

głosów za: 14
przeciw: 11
Lekko pijana dziewczyna wraca z imprezy

Lekko pijana dziewczyna wraca z imprezy

głosów za: 19
przeciw: 15
Blondynka na kucyku

Blondynka na kucyku

głosów za: 19
przeciw: 13
Shakira parodia piosenki Hips dont lie

Shakira parodia piosenki Hips dont lie

głosów za: 11
przeciw: 11
Dziewczyna za kierownicą

Dziewczyna za kierownicą

głosów za: 11
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.