Blondynka z ptaszkiem na plaży

kategoria Dziewczyny

Pewna bardzo atrakcyjna blondynka postanowiła przeprowadzić ciekawe doświadczenie z udziałem ukrytej kamery. Leżąc w stroju kąpielowym na plaży prosiła kolejno mężczyzn o pomoc w posmarowaniu ciała olejkiem do opalania, jak wielkie było ich zdziwienie kiedy obracała się na plecy a w dolnej części bikini objawiało się coś na kształt męskiego ptaszka. Faceci dosłownie oniemiali z zaskoczenia. Filmik bardzo podobny do filmików ze słynną Miriam które kiedyś podbijały internet. Czyżby to był łatwy sposób jak spławić faceta? wystarczy że dziewczyna wsadzi dobie coś do majtek, coś co przypomina męską część przyrodzenia a zdecydowana większość facetów ucieka w popłochu. W dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym.

dodany: 1 maja 2015 wyświetleń: za: 17 przeciw: 3

Film Blondynka z ptaszkiem na plaży (id: 1857) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 maja 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Ania

Ciekawa sprawa. Aczkolwiek w dzisiejszych czasach można się bardzo zdziwić. Czasem można trafić na wyjątkowo piękną dziewczynę która później okaże się facetem. A innym razem dziewczyna może poderwać wyjątkowo przystojnego faceta który jak się okaże jest kobietą. Dziś zrobienie sobie cycków czy zapuszczenie Brody nie stanowi żadnego problemu. Chemia hormony tabletki do wyboru do koloru. Tylko czy ten świat zmierza w śmieszną stronę? Filmiki jest śmieszny ale w życiu chyba trzeba będzie płakać.

dodano: 2017-10-19 13:34:33 przez: host-89-228-240-209.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.209
Tomek

Przyznam się że sam nie wiem jak bym zareagował gdyby na plaży tak atrakcyjna dziewczyna poprosiła mnie o nasmarowanie olejkiem i okazało by się że w jej majtkach jest coś co kształtem przypomina to co zwykle jest w majtkach mężczyzn. Chyba starał bym się nie panikować, aczkolwiek na pewno zapytał bym się jej wprost czy to jest pe.is. Cóż skoro ona wystawiła by mnie w tak niezręcznej sytuacji to ja nie miał bym skrupułów zadać jej tak niezręczne pytanie.

dodano: 2016-12-03 22:03:14 przez: host-89-229-238-175.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.238.175
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.