Boguś dzwoni do wróżki

kategoria Telewizyjne

Do telewizyjnej wróżki zadzwonił Boguś - ale nie zrobił tego z powodu chęci poznania swojej przyszłości, bo tą albo doskonale już znał albo nie miał potrzeby jej poznać. Boguś zadzwonił do wróżki żeby sobie z nią pogadać, dowiedzieć się co u niej słychać i tak zagadać na tematy luźne i rozrywkowe. Wprowadziło to wróżkę w bardzo rozrywkowy humor, zwłaszcza po tym jak się dowiedziała dlaczego Boguś zachowuje się tak jak się zachowuje, a jego zachowanie wskazywało na niezły odlot. Telewizyjne wróżki, stawianie tarota czy karty cygańskie stają się coraz popularniejsze, ze względu na to że można tam zadzwonić i zrobić sobie przysłowiowe jaja na ogólnopolskiej antenie. Tak niewiele trzeba by stać się gwiazdą internetu.

dodany: 10 października 2013 wyświetleń: za: 14 przeciw: 10

Film Boguś dzwoni do wróżki (id: 1612) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Ania

Boguś jest naprawdę wystrzelony w kosmos, i fazę ma większą niż ta wróżbitka. prawda jest taka że to on jej mógł by powróżyć ;-)))

dodano: 2013-10-12 22:38:43 przez: host-89-229-236-65.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.236.65

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.