Borat parodia słonecznego patrolu

kategoria Parodie

Słynny serial Słoneczny Patrol o pięknych niezwykle atrakcyjnych ratowniczkach i przystojnych ratownikach na amerykańskiej plaży tym razem totalnie sparodiowany a w roli głównej Borat. To co najpiękniejsze w Słonecznym Patrolu i to co go najbardziej charakteryzuje zostało zabawnie przeinaczone i przedstawione w zupełnie innym komicznym świetle. Ciekawe co by powiedział pan David Hasselhoff twórca i jeden z głównych aktorów tego najpopularniejszego serialu emitowanego w chyba większości telewizji na całym świecie - Baywatch bo o tym serialu tu mowa, stał się idealnym tematem do wszelkiego rodzaju parodii mających na celu szydzenie z pięknych i wysportowanych sylwetek wciąż uśmiechniętych młodych dziewczyn. Kto zaprzeczy że zwłaszcza zimą gdy u nas zimno i deszczowo za oknem nie miło jest spojrzeć na gorące plaże słonecznego patrolu.

dodany: 11 maja 2008 wyświetleń: za: 10 przeciw: 3

Film Borat parodia słonecznego patrolu (id: 866) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Parodie, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 maja 2008 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Tomek

Borat to było sezonowe zjawisko. Koleś tak szybko jak się pojawił - tak szybko o nim słuch zaginął. Ciekawe jaki jest fenomen takich chwilowych gwiazd i ciekawe czy gdy ma się kilka swoich dni, to czy da się wtedy zarobić tyle by można było za to żyć choć przez kilka lat.

dodano: 2017-10-29 17:14:25 przez: host-89-228-243-148.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.148

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.