Bramkarz się pomylił - myślał że kropka to piłka

kategoria Sportowe

Do wyjątkowo zabawnej sytuacji doszło podczas meczu piłkarskiego. Bramkarz podczas interwencji pomylił piłkę z namalowaną na boisku kropką. Pewnie przyjął podaną piłkę i w momencie gdy się rozglądał komu podać piłkę, pomylił ją z namalowaną kropką wyznaczającą 11 metrów. Wyjątkowo zabawna sytuacja do jakiej doszło podczas meczu sprawiła że nawet komentator nie wiedział jak ta sytuację skomentować. Często jest tak że spektakularne parady bramkarskie szybko odchodzą w zapomnienie, jednak wszystkie pomyłki i nieudane akcje długo się pamięta. Ciekawe jak długo za tym bramkarzem będzie chodziła ta wpadka. Z jednej strony można bramkarza wytłumaczyć - iż po przyjęciu piłki zakładał że ma ją przed nogami - widział ją tylko kątem oka, rozglądał się w tym momencie w które miejsce boiska wykopać piłkę. Na szczęście w porę się ogarnął że to co mu się wydaje nie jest piłką i szybko naprawił swój błąd.

dodany: 7 listopada 2017 wyświetleń: za: 11 przeciw: 4

Film Bramkarz się pomylił - myślał że kropka to piłka (id: 2297) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 7 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Waldek

W zasadzie większość bramkarzy w swoim karierze bramkarskiej ma takie większe lub mniejsze wpadki. Zobaczcie nawet Boruca. Również przecież strzelił gafę z której wszyscy się śmiali mimo to ostatnio gdy kończył karierę Wszyscy pożegnali go ogromnymi oklaskami a tamta zła sytuacja poszła w niepamięć. Dużo jest bramkarzy którzy lubią się kiwać. Czasami im to nie wychodzi A wiadomo taka sytuacja w polu karnym niemal zawsze kończy się bramką. Bramkarz też człowiek Dajcie żyć.

dodano: 2017-11-22 11:26:25 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Tomek

No faktycznie kuriozalna sytuacja. Tego co bramkarz odwalił skomentować nie potrafił nawet komentator sportowy zareagował jedynie śmiechem. Ale faktycznie na nagraniu wygląda to tragicznie. I mówię wam ten filmik zatem bramkarzem będzie latami podążał. Zawsze tak jest kiedy bramkarz popełnia rażący błąd. Dokładnie tak samo Kiedy bramkarz zaczyna się kiwać i traci piłkę, lub kiedy próbuje wykopać i nie trafia w piłkę. Takie ośmieszające momenty ciągną się za bramkarzem o wiele dłużej niż efektowne udane parady bramkowe. Nie wiem jak w tej sytuacji wytłumaczyć bramkarza. Może zbieg okoliczności bo faktycznie po tym jak przyjął piłkę rozglądał się za kolegami na boisku. Takie akurat zrządzenie losu że kropka namalowana Na Murawie boiska była dokładnie w miejscu przyjęcia piłki. Kątem oka mógł się pomylić i myśleć że to piłka. Zobaczcie jednak na filmiku jak szybko sam ogarnął swoją pomyłkę. Całą sytuację ratuje fakt że po tej pomyłce nie wpadła bramka. Z drugiej jednak strony żeby bramkarz pomylił piłkę z kropką to tego jeszcze nie było. Może też być powodem gorsze widzenie w bocznych strefach. Okuliści robią ku temu jakieś tam badania. Chyba kandydaci na kierowców zawodowych takowe testy widzenia pobocznego muszą przechodzić. Może warto by coś takiego zaadaptować w stosunku do bramkarzy. FIFA się zmienia kto wie.

dodano: 2017-11-08 09:54:36 przez: host-89-228-242-165.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.242.165
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.