Bruce Springsteen o świętym mikołaju

kategoria Muzyczne

Santa Claus is Coming To Town to świąteczna piosenka tak populatna w Stanach jak HoHoHo co to za Mikołaj u nas w Polsce. Śpiewają ją dzieci w przedszkolach i co roku serwują nam ją w telewizji w okresie świątecznym, tym razem możemy jej posłuchać w wykonaniu Bruce Springsteena.

dodany: 25 grudnia 2009 wyświetleń: za: 10 przeciw: 6

Film Bruce Springsteen o świętym mikołaju (id: 1140) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Muzyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 25 grudnia 2009 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dzieci piosenka o mikolaju, film o świętym mikołaju, filmiki o swietym mikolaju, filmy o mikolaju po polsku dla doros, filmy o mikołaju , filmy o mikołaju dla dzieci, flm o mikolaju swietym, mikołaj śmieszne filmiki, mikołaju mikołaju, o mikolaju, piosenka dla mikolaja, piosenka hohoho, piosenka o mikolaju, piosenka o mikołaju, piosenka o mikołaju te kto czeka, piosenka omikolaju, piosenki dla dzieci o mikolaju, piosenki dla dzieci o św mikołaju , piosenki o mikolaju, piosenki o mikolaju w przedszkolu, piosenki o mikołaju, piosenki o świętym mikołaju, przyjedź do nas mikołaju piosenka dla dzieci, śmieszne filmiki o mikołaju, śmieszne filmiki o św.mikołaju, śmieszne filmiki świąteczne, śmieszne filmy o mikołaju, śmieszne foty o mikołaju , smieszne piosenki o swietym mikolaju, swiety mikolaj piosenki.

Komentarze do filmu

Ewa

Super fajny.

dodano: 2016-12-01 09:55:27 przez: acvm114.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.11.118.114
Adam

Zawsze gdy już minie święto zmarłych, zaczyna się katowanie ludzi tą i wszystkimi inymi świątecznymi piosenkami ludzi w centrach handlowych i wszędzie indziej. powiem wam że przez to zanim nadejdą święta. to ja już mam dosyć

dodano: 2013-12-23 14:47:58 przez: host-89-229-77-197.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.77.197

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.