Bruce Springsteen o świętym mikołaju

kategoria Muzyczne

Bruce Springsteen o świętym mikołaju

Z przyczyn od nas niezależnych film - Bruce Springsteen o świętym mikołaju jest aktualnie niedostępny.

Santa Claus is Coming To Town to świąteczna piosenka tak populatna w Stanach jak HoHoHo co to za Mikołaj u nas w Polsce. Śpiewają ją dzieci w przedszkolach i co roku serwują nam ją w telewizji w okresie świątecznym, tym razem możemy jej posłuchać w wykonaniu Bruce Springsteena.

dodany: 25 grudnia 2009 wyświetleń: za: 17 przeciw: 6

Film Bruce Springsteen o świętym mikołaju (id: 1140) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Muzyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 25 grudnia 2009 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: .piosenka o mikolaju, dzieci piosenka o mikolaju, film o mikolaju, film o mikolaju dla dieci, film o świętym mikołaju, filmiki o mikolajach, filmiki o swietym mikolaju, filmy bajkowe dla dzieci o świętym mikołaju, filmy o mikolaju po polsku dla doros, filmy o mikołaju , filmy o mikołaju dla dzieci, filmy o mikołaju i świętach, flm o mikolaju swietym, iosenka o mikolaju, losenki o mikolaju, mikolaj zagladajacy przez szybke piosenka, mikolaju stary piosenki dla dzieci, mikołaj śmieszne filmiki, mikołaju mikołaju, o mikolaju, opowiadania dla dziei o świętym mikołaju, pioaenki omikolai, pionski o mikofaiu, piosenka dla mikolaja, piosenka hohoho, piosenka o mikolaju, piosenka o mikołaju, piosenka o mikołaju te kto czeka, piosenka o mikołaju w wykonaniu dzieci, piosenka omikolaju, piosenka przyjadz do nas mikołaju mikołaju, piosenka przyjedź do nas mikołaju, piosenki dla dzieci o mikolaju, piosenki dla dzieci o mikołaju, piosenki dla dzieci o św mikołaju , piosenki dla dzieci o świętym mikołaju, piosenki o kebababh, piosenki o kupie, piosenki o mikolaju, piosenki o mikolaju w przedszkolu, piosenki o mikołaju, piosenki o mikołaju dla dzieci po polsku, piosenki o swietym mikolaju, piosenki o świętym mikołaju, pjosenkiomikojaju, przyjedź do nas mikołaju piosenka dla dzieci, santa claus is coming to town taniec w przedszkolu, śmieszne filmiki o mikolajach, śmieszne filmiki o mikołaju, śmieszne filmiki o św.mikołaju, śmieszne filmiki świąteczne, śmieszne filmy o mikołaju, śmieszne foty o mikołaju , śmieszne piosenki o mikołaju, smieszne piosenki o swietym mikolaju, swiety mikolaj piosenki.

Komentarze do filmu

Ewa

Super fajny.

dodano: 2016-12-01 09:55:27 przez: acvm114.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.11.118.114
Adam

Zawsze gdy już minie święto zmarłych, zaczyna się katowanie ludzi tą i wszystkimi inymi świątecznymi piosenkami ludzi w centrach handlowych i wszędzie indziej. powiem wam że przez to zanim nadejdą święta. to ja już mam dosyć

dodano: 2013-12-23 14:47:58 przez: host-89-229-77-197.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.77.197

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.