Chciał zapalić papierosa od skanera kodów kreskowych

kategoria Wpadki

Do niezwykle zabawnej sytuacji doszło w jednym ze sklepów, w bliżej nieokreślonym państwie. A mianowicie Klient poprosił o ogień by mógł odpalić papierosa. Ekspedientka wskazał A gdzie zapalniczka się znajduje. Nieogarnięty koleś spojrzał na świecący na czerwono czytnik kodów kreskowych i uznał że jest to zapalniczka do papierosów a czerwony kolor lasera skojarzył mu się zapewne z żarnikiem ognia. Trzeba przyznać że niecodzienna ta sytuacja i nie ma się co dziwić że właścicielka sklepu wybuchła śmiechem. Facet być może przyjechał Gdzieś z krajów Trzeciego Świata i nigdy na oczy nie widział takiego urządzenia jak skaner kodów kreskowych. Świeciło się na czerwono, zapewne skojarzyło mu się to z żarnikiem i próbował odpalić od skanera papierosa. Niemniej śmieszne jest również to co okazało się na końcu tego nagrania. Ze skanerem na sznurku przymocowana była zapalniczka do użytku przez klientów sklepu.

dodany: 14 stycznia 2018 wyświetleń: za: 17 przeciw: 10

Film Chciał zapalić papierosa od skanera kodów kreskowych (id: 2348) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Mirek

Ale koleś jakiś totalny nieogar jest pewnie ze wsi do miasta przyjechał i pierwszy raz w sklepie był i czytnik kodów kreskowych zobaczył. Facet zachowuje się jak zwierzę widzi coś czerwonego świecącego i mózg mu podpowiada że to Żar od gorąca tak świeci.

dodano: 2018-01-14 12:29:50 przez: host-89-229-239-25.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.239.25
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.