Chłopak z prezerwatywą na głowie

kategoria Rozrywkowe

Wielki wyczyn polegający na założeniu prezerwatywy na głowę i nadmuchaniu jej nabierając powietrza ustami a wypuszczając nosem. Ważne by nie robić tej sztuczki mając katar bo moze skończyć się bardzo nieciekawie.

dodany: 9 stycznia 2007 wyświetleń: za: 18 przeciw: 8

Film Chłopak z prezerwatywą na głowie (id: 311) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 stycznia 2007 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Tomaszek

Takie śmieszne filmiki z gumką na głowie to ja nagrywałem kilkanaście lat temu jeszcze na kamerę VHS. Sztuczka z założeniem prezerwatywy na głowę polega na tym że najpierw trzeba ją dobrze ale to dobrze rozgrzać, bo rozgrzana guma lepiej się rozciąga a to klucz do sukcesu by guma nie pękła na głowie. Trick polega na tym że gumkę po wyjęciu z opakowania zakładamy na kciuki i energicznie rozciągamy ruszając kciukami w przeciwległe strony minimum 10 minut - to ważne. Guma się wstępnie rozciągnie i rozgrzeje, wcześniej należy prezerwatywę rozwinąć oczywiście. Potem jak już guma będzie wystarczająco rozciągnięta należy do środka wsunąć obie dłonie i tu ostrożnie uważać by palcami nie przebić delikatnej gumy bo nam się śmieszny trick nie uda. Następnie gdy już obie dłonie mamy w środku znów stopniowo rozciągać by móc do środka pomiędzy dłońmi wcisnąć głowę. Gumę naciągamy na głowę tylko do wysokości nosa, tzn by nos był w środku a usta na zewnątrz. teraz nabieramy powietrza ustami i wypuszczamy nosem - dzięki temu nam się prezerwatywa nadmucha na głowie i będzie naprawdę śmiesznie wyglądało. Nagrywaliśmy takie śmieszne filmiki co najmniej 15 lat temu i mówię wam to wtedy był prawdziwy hit choć wtedy jeszcze nikt takich filmików do internetu nie wrzucał, bo internet działał zupełnie inaczej.

dodano: 2016-11-04 11:20:36 przez: host-89-229-64-246.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.64.246
Facet

Stara sztuczka, znałęm to jakieś 10 lat temu

dodano: 2007-01-21 20:23:32 przez: host-89-229-67-31.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.67.31
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.