Ciężka jest praca Świętego Mikołaja

kategoria Wpadki

Często nawet sobie nie wyobrażamy jak ciężka jest praca Świętego Mikołaja. Budynki stawiamy coraz wyższe, kominy znikają pojawiają się gazowe instalacje ogrzewania i mało kto myśli jak Święty Mikołaj dostanie się z prezentami w ten szczególny wieczór w roku. A no właśnie przez to wszystko Mikołaj musi poszukiwać nowych technik bo te spuszczanie się przez komin w większości przypadków już dawno się nie sprawdza. Dlatego praca świętego mikołaja stała się naprawdę ciężka. Ten śmieszny filmik przedstawia nam wpadki Mikołaja kiedy spuszczając się na linie zahaczył brodą, lub upadł ze schodów czy innej wysokości. Jak widać czynności wykonywane przez Mikołaja wymagają nie lada umiejętności i dobrej zdolności kondycji fizycznej co przy podeszłym wieku i opasłym brzuchu może okazać się dość trudne.

dodany: 27 grudnia 2016 wyświetleń: za: 12 przeciw: 8

Film Ciężka jest praca Świętego Mikołaja (id: 2122) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Tola

No ciężka ciężka jest praca tego świętego Mikołaja ale miniaturka do tego śmiesznego filmiku wygląda jakby Mikołaj uległ wypadkowi. Chyba sanie Świętego Mikołaja weszły zakręt ze zbyt dużą prędkością.

dodano: 2017-12-11 15:36:49 przez: host-89-228-241-241.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.241
Karol

Owszem bardzo ciężka jest praca dzisiejszego Świętego Mikołaja bowiem dzisiejsza infrastruktura w miastach apartamenty z ogrzewaniem podłogowym zamiast kominów skutecznie uniemożliwiają pracę Świętego Mikołaja. Przecież tak na zwykły chłopski rozum dziś Święty Mikołaj przez komin nie mógłby się dostać do 99% ludzi mieszkających w mieście. Podejrzewam że niecałe 1% ludzi ma kominek w domu i komin przez który Mikołaj mógłby wleźć. Po drugie poruszanie się po zatłoczonych ulicach miasta zwłaszcza w godzinach szczytu taką furę jaką porusza się Mikołaj jest a w zasadzie byłoby w dzisiejszych czasach całkowicie nie do wykonania. Więc potwierdzam ten filmik Mikołaj ma bardzo ciężkie życie. Chyba dlatego Więc rodzice muszą go wyręczać i sami fundować swoim dzieciom prezenty. A Święty Mikołaj śpi ja całą śmietankę splendor i chwałę.

dodano: 2017-12-06 14:10:55 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.