Ciężka praca hydraulika

kategoria Faceci

O tym jak ciężka i wymagająca jest praca hydraulika można przekonać się oglądając ten śmieszny filmik. Będąc hydraulikiem często jest się wzywanym do niewielkich awarii z którymi nie są w stanie poradzić sobie samotne kobiety. Hydraulik często więc obcuje ze wspomnianymi paniami w ich domach lub mieszkaniach, oprócz ciężkiej pracy jest to również idealny sposób na podryw lub choćby przelotną rozrywkę. Choć tak prowokujące zachowanie zleceniodawcy jak tej pani z wspomnianego filmu jest co najmniej podejrzane że w mieszkaniu tym ukryta jest kamera i nagrywany jest odcinek rozrywkowego programu Będzie Pan zadowolony - o przygodach lokalnych mechaników i złotych rączek. Oglądając ten śmieszny filmik można odnieść wrażenie że taka praca hydraulika złotej rączki ma sporo zalet, bo w jakiej innej pracy można tak bezkarnie poleżeć pomiędzy nogami obcej atrakcyjnej kobiety?

dodany: 12 kwietnia 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 6

Film Ciężka praca hydraulika (id: 2177) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 12 kwietnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Tomek

Może nie jako hydraulik, ale jako pomoc komputerowa mógł bym pracować. Kiedyś mój kolega pracował w serwisie komputerowym i często jako dodatkowa praca to były usługi u ludzi w domach i kiedyś go wezwała taka młoda dziewczyna - chyba studentka albo nauczycielka bo mówił że dużo książek było no i na tych książkach się na niego rzuciła. Opowiadał że to bardzo ciekawe doświadczenie, przyjechał jej naprawić komputer a skończyło się na gorącej akcji na książkach. Oczywiście jeszcze mu za wszystko zapłaciła. więc super robota.

dodano: 2017-04-14 17:23:01 przez: host-89-228-240-171.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.171

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.