Co czują wielkanocne pisanki

kategoria Animowane

Wielka sobota wielkanocna, to dzień w którym zwykle maluje się kolorowe pisanki. Czy zastanawialiście się kiedyś co czują jajka kiedy tak je gotujecie na twardo a później długo pieczołowicie kolorujecie, drapiecie i malujecie? Ten śmieszny filmik w bardzo zabawny sposób pokazuje pisanki wielkanocne widziane z punktu widzenia jajka właśnie. Choć są różne sposoby na zrobienie efektownej pisanki wielkanocnej, to chyba każdy z tych sposobów z punktu widzenia jajka jest mało komfortowy.
Choć Święta Wielkanocne zwykle kojarzą się właśnie z kolorowymi pisankami to mało kto z was zastanawia się czy bicie pisanką jest fajne - odpowiedź na to pytanie przedstawia ten właśnie śmieszny filmik na którym jajka przeżywają istne katusze kiedy trafiają do gotującej się wrzącej wody, a następnie po ugotowaniu na twardo są malowane, drapane lub pokrywane woskiem. A o wcześniejszym nasiąkaniu w naparze ze skorupek z cebuli, orzechów czy buraków nie wspominając.

dodany: 29 marca 2018 wyświetleń: za: 11 przeciw: 3

Film Co czują wielkanocne pisanki (id: 2365) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 marca 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: pisanka z kurczaczkiem filmik, smieszne filmy.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.


Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.