Co czują wielkanocne pisanki

kategoria Animowane

Wielka sobota wielkanocna, to dzień w którym zwykle maluje się kolorowe pisanki. Czy zastanawialiście się kiedyś co czują jajka kiedy tak je gotujecie na twardo a później długo pieczołowicie kolorujecie, drapiecie i malujecie? Ten śmieszny filmik w bardzo zabawny sposób pokazuje pisanki wielkanocne widziane z punktu widzenia jajka właśnie. Choć są różne sposoby na zrobienie efektownej pisanki wielkanocnej, to chyba każdy z tych sposobów z punktu widzenia jajka jest mało komfortowy.
Choć Święta Wielkanocne zwykle kojarzą się właśnie z kolorowymi pisankami to mało kto z was zastanawia się czy bicie pisanką jest fajne - odpowiedź na to pytanie przedstawia ten właśnie śmieszny filmik na którym jajka przeżywają istne katusze kiedy trafiają do gotującej się wrzącej wody, a następnie po ugotowaniu na twardo są malowane, drapane lub pokrywane woskiem. A o wcześniejszym nasiąkaniu w naparze ze skorupek z cebuli, orzechów czy buraków nie wspominając.

dodany: 29 marca 2018 wyświetleń: za: 11 przeciw: 6

Film Co czują wielkanocne pisanki (id: 2365) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 marca 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Sebastian

Wszystkiego najlepszego życzę wszystkim z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych. Niech obecna sytuacja nas nie zniechęci do świętowania tego wspaniałego pisklak owego święta. Wesołego jajka i mokrego dyngusa!!!!

dodano: 2021-04-02 21:49:16 przez: 89-78-44-106.dynamic.chello.pl, ip: 89.78.44.106

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.