Co ona zrobiła przy wszystkich

kategoria Wpadki

Wpadka reporterki z Holandii która nie mogła się powstrzymać i na oczach widzów przed telewizorami zesrała się podczas przeprowadzania wywiadu. Najwyraźniej już od dłuższego czasu nie mogła wytrzymać i tak to się skończyło, że zamiast przerwać wywiad - musiała uciekać i to ze spodniami wyraźnie w kolorze brązu... Choć to niemiła wpadka holenderskiej dziennikarki to jednak trzeba jej współczuć. A możne ktoś dziennikarce zrobił dowcip i podał tabletki na przeczyszczenie?

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: za: 20 przeciw: 8

Film Co ona zrobiła przy wszystkich (id: 1526) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Komentarze do filmu

Janusz

Ja, przecież ta dzienikarka mimo swojej nienaganej przeszłości w świecie telewizji jest już spalona. nie ma szans by poprowadzić cokolwiek - chyba że wystąpić w reklamie środka przeczyszczającego albo lepiej pieluch dla dorosłych :-))

dodano: 2013-03-30 15:36:36 przez: host-89-229-74-25.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.74.25
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.