Czas zapłaty

kategoria Animowane

Ciekawa animacja prawdopodobnie przedstawiająca równoległy świat - świat bakterii. Niczego nie spodziewające się, prowadzą zwyczajne życie wykonując zwyczajne czynności, gdy nagle cała populacja zaczyna być unicestwiana i nikt zdaje się nie ma na to wpływu. Taka ciekawa wizja życia bakterii przedstawiona jest w tej krótkiej aczkolwiek zabawnej animacji. Mimo rozrywkowego charakteru tego filmiku, dostrzec w nim możemy drugie dno, a mianowicie zaskakująco adekwatny świat, niemal ze świat równoległy do naszego.
Zaprezentowana tu animacja nosi tytuł Payback Time - co w wolnym tłumaczeniu oznacza, czas zapłaty. Domyślić się możemy iż chodzi tu o bakterię i ich środowisko które zostaje nagle unicestwione w jednym z laboratoriów.

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 19 przeciw: 8

Film Czas zapłaty (id: 1679) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Tomek

Może nie jest jakoś wyjątkowo śmieszne ale prawdziwie ciekawe. Więcej takich filmików może byście tu zapodali, wracał bym częściej pooglądać coś ciekawego.

dodano: 2015-03-25 22:08:42 przez: host-89-229-232-201.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.232.201
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.