Czesio z Włatców Móch

kategoria Animowane

Cześć, nazywam się Czesio. Chyba wszyscy znają, lub słyszeli już o Czesiu z Władcy Móch. Jeśli go nie znasz jego poznać możesz poznać z tego filmiku, o przygodach Czesia. Bajka podbija serca tysięcy telewidzów, jej sukces świadczy to tym że już doczekała się kinowej wersji. W kinach Władcy Móch pojawią się już od stycznia 2009 roku. Choć obecnie bajeczka o przygodach rozwydrzonych kolesi nie jest już emitowana w telewizji - wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem a teksty zabawnego Czesia typu ona nie ma wacka albo inne niewyszukane teksty do Angeliki przeszły do historii na stałe goszcząc w Polskich gimnazjach.

dodany: 31 marca 2015 wyświetleń: za: 11 przeciw: 3

Film Czesio z Włatców Móch (id: 768) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: bajka o czesiu, czesio filmiki rysunkowe, czesio filmy, czesiu z bajki, film czesio, film.o.czesiu, filmiki z czesio, podobne bajki do władcy much, smieszny filmik o czesiu.

Komentarze do filmu

Zwyr

Super film

dodano: 2008-10-13 18:55:06 przez: net4-host196.wislaNET.pl, ip: 80.54.127.196
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.