Człowiek chomik w Idolu - Urodziłem się by grać

kategoria Telewizyjne

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów jakie emitowano na antenie - Polska edycji show telewizyjnego Idol nadawanego na antenie telewizji Polsat i równie popularny człowiek chomik który wystąpił tam by zaprezentować się z popularnym i lubianym utworem Stachurskiego - Urodziłem się by grać. Nie wiadomo do dziś co sprawiało że ludzie masowo szli na castingi tego programu by zaistnieć w telewizji, a im bardziej zachowanie odstępowało od normalności, tym większa była szansa na emisje materiału na antenie ogólnopolskiej. Bez wątpliwości program Idol był nowością w telewizji emitowaną w tamtych czasach, przetarł szlaki do tyrania, poniżania i naśmiewania się z innych przed milionami telewidzów którzy zachwycali się błyskotliwością jurorów. Jedno jest pewne największa karierę za sprawą programu Idol zrobił bez wątpienia Kuba Wojewódzki który wybił się będąc jednym z członków jury polskiej edycji programu.

dodany: 4 listopada 2016 wyświetleń: za: 17 przeciw: 7

Film Człowiek chomik w Idolu - Urodziłem się by grać (id: 2074) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Tomek

Ja bym się tak tym Idolem nie ekscytował, bo życie mówi że każda kolejna edycja jakiegoś programu jest słabsza od poprzedniej a że to będzie już 5 edycja to nie spodziewam się cudów, tym bardziej że mamy już jakieś wyobrażenie poprzednich edycji a ta zapowiada się zupełnie inna - inny skład jury, inni ludzie inne oczekiwania no i inne standardy. Zobaczcie że to co w pierwszym reality show nas szokowało (mam tu na myśli Big Brother) to dziś jest normą i standardem nie robiącym większego wrażenia. Chyba nie ma już nic czego byśmy w telewizji nie widzieli więc niczego nowego nie zobaczymy też w nowym Idolu.

dodano: 2016-11-08 08:27:30 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Daniel

Uwielbiam oglądać Idola, nawet stare odcinki a wiadomość o nowej edycji naprawdę mnie ucieszyła. Dobrze po wszystkie stare kawałki już znam na pamięć. Mam nadzieje że w nowej edycji Idola pojawią się równie zabawni wykonawcy co w poprzednich sezonach. Szkoda tylko że nie będzie Kuby Wojewódzkiego, wiem że jego zachowanie było często chamskie ale po części uczestnicy się chyba godzili idąc wygłupiać się do telewizji. Tak czy inaczej trzymam kciuki za nowych wykonawców nowego sezonu Idola.

dodano: 2016-11-06 18:09:14 przez: host-89-229-67-32.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.67.32
Znawca Tematu

Pewnie mało kto z was wie, ale na wiosnę 2017 zapowiedziane są castingi do nowej polskiej edycji Idola. Tak właśnie nie przesłyszeliście się, powraca nasz ulubiony długo oczekiwany program telewizyjny Idol. Na razie nie wiadomo ja antenie której stacji będzie nadawany. Jeżeli będzie to Polsat, to możemy być pewni że w jury nie zasiądzie tym razem Kuba Wojewódzki - ten bowiem związany jest obecnie ze stacją TVN. Po tym jak odszedł z Polsatu (początkowo to właśnie tam pracował Wojewódzki) teraz cały czas pracuje w TVN i nie sądzę by wrócił do Polsatu na stałe lub gościnnie. Wszystko wskazuje więc na nowy skład jury w nowej edycji idola. być może będzie to miało swoje plusy, mi się jednak wydaje że by zachować charakterystykę programu należało by do jury zaprosić dokładnie taki sam skład jak w poprzednich edycjach. Pozostaje nam czekać do wiosny 2017 kiedy to odbędą się pierwsze castingi do nowej edycji Idola, wtedy też wszystko stanie się jasne.

dodano: 2016-11-04 23:31:59 przez: host-89-229-64-246.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.64.246
Ignacy

Dobry jest koleś naprawdę dobry, ciekawe czy teraz po latach (chyba 15stu) ten kolo się rozpoznaje w internetach. Ciekawe jak potoczyły się losy i czy związał się jakoś z branżą muzyczno-rozrywkową. Może w jakimś cyrku czy coś? osobiście wolę jednak www.smiesznefilmy.net/idol-polska-turystyczna-piosenka możecie się śmiać, jednak wydaje mi się że to nie był przypadkowy koleś. Typ musiał sobie to w głowie ułożyć, może zainspirował się emisjami Idola w innych krajach i przełożył to na polskie realia bo sami zobaczcie ten typ w turystycznej piosence jest po prostu debeściakiem. Ruch i cały układ choreograficzny tekst piosenki, jego wygląd no i ubiór. wszystko pasuje do siebie !

dodano: 2016-11-04 14:50:21 przez: host-89-229-64-246.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.64.246
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.