Człowiek drzewo

kategoria Horrory

Historia tak zaskakująca że aż wydaje się nieprawdziwa - a jednak. Człowiek drzewo, tak go nazwali bo podobno zamiast rąk ma coś przypominające konary drzewa. Ręce stopniowo przechodzą w drzewo i choć ciężko określić czy dłonie tego człowieka są drewniane jak ręce u Pinokia ale nazwano go człowiekiem drzewem. Podobno dłonie są z drewna - jak to możliwe że tkanka kostna przemieniła się w strukturę drewna? Jak się okazuje są na tym świecie rzeczy które się największym uczonym nie śniły - jak to mówi Paździoch ze Świata według Kiepskich. Człowiek drzewo - to historia tak niewiarygodna że aż wydaje się nieprawdziwa.

dodany: 16 marca 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 5

Film Człowiek drzewo (id: 1951) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Horrory, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Natalia

Człowiek drzewo, gdybym nie zobaczyła to chyba bym nie uwierzyła. Jak to w ogóle jest możliwe by ludzkie dłonie przemieniły się w drzewo albo jeszcze gorsze by zamiast dłoni wyrosły konary drzew. To chyba jakieś skutki uboczne choroby po promiennej ?

dodano: 2016-03-18 17:46:51 przez: host-89-229-84-9.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.84.9
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.