Czy dziewczyny latem lubią odrobinę zaszaleć?

kategoria Dziewczyny

Letni okres ma to do siebie że ludziom chyba szybciej krew krąży w żyłach bo o ile wiosną gdy wszystko budzi się do życia można się zakochać, tak latem można a nawet chyba trzeba ostro zaszaleć - i takie chyba też motto przyświeca dziewczynie na tym oto śmiesznym filmiku. Dziewczyna na filmie ubrana w jedynie w strój kąpielowy postanowiła na linie niczym tarzan spuścić się do wody. Czyżby lina okazała się za słaba, a może panienka ważyła za dużo, tak czy inaczej popis się nie udał bo laska wylądowała twarzą na glebie nie dolatując do jeziora. Swoją drogą fajna huśtawka, pogratulować zostaje odwagi podjęcia takiego wyzwania.

dodany: 19 lipca 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 9

Film Czy dziewczyny latem lubią odrobinę zaszaleć? (id: 2231) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 lipca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 29.

Komentarze do filmu

Renatka

No widać na tym filmiku że ta grubaska lubi zaszaleć i to ostro. Tylko czy po takim szaleństwie nie ma pełno siniaków na ciele?

dodano: 2017-11-27 13:23:58 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.