Denerwująca reklama MediaExpert

kategoria Reklamy

Zapewne i Ty nie ram miałeś(aś) wątpliwą przyjemność natrafić na wyjątkowo denerwującą reklamę sieci MediaExpert jaka mucona jest praktycznie na każdym kanale telewizji podczas tegorocznych świąt. Intensywność emisji tej reklamy jak i sama jej treść jest wyjątkowo irytująca, co zauważyć można po tej zabawnej reakcji Siary który najwyraźniej również miał już dość Eweliny Lisowskiej i włanczania niskich cen w mediaekspert, bo przecież ile można. Ciekawe co Siara zrobił po tym jak swój stary telewizor wrzucił do basenu? Czyżby poszedł do MediaExpert na wietrzenie magazynu po nowy telewizor?

dodany: 26 grudnia 2014 wyświetleń: za: 20 przeciw: 8

Film Denerwująca reklama MediaExpert (id: 1730) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 grudnia 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Komentarze do filmu

Patrycja

Masakra jest w tą reklamą, kampania polega chyba właśnie na tym by ludzi tak zdenerwować by o tym mówili. Jak ja nie znoszę kiedy jakiś szpec od marketingu robi ze mnie idiotkę.

dodano: 2017-12-05 21:07:12 przez: host-81-190-43-156.dynamic.mm.pl, ip: 81.190.43.156
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.