Dlaczego nie warto brać papierosów od nieznajomych?

kategoria Rozrywkowe

Każdy palacz pewnie nie raz w życiu miał taką sytuację gdzie spragniony dawki nikotyny prosił przypadkowo napotkane osoby o poczęstowanie papierosem. Ten śmieszny filmik pokazuje dlaczego nie warto i nie powinno się lepiej tego robić. Zabawny choć może nie dla samej bohaterki filmu której papieros wybucha przed nosem.
Jakiś żartowniś umieścił w papierosie niewielką petardę która eksplodowała w momencie gdy żar palącego się papierosa doszedł do zapalnika. Pech chciał że paląca go babka akurat przyłożyła papierosa do ust. Ten filmik jest przestrogą dla wszystkich palących że nie warto brać papierosów od nieznajomych, a generalnie nie warto palić - bo palenie szkodzi zdrowiu bezpieczeństwu i jak widać nawet życiu.

dodany: 23 sierpnia 2016 wyświetleń: za: 20 przeciw: 7

Film Dlaczego nie warto brać papierosów od nieznajomych? (id: 2049) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 sierpnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.