Dlaczego trzeba zapinać pasy w samochodzie

kategoria Dziewczyny

Ten śmieszny i niekoniecznie prawdziwy filmik w zabawny sposób pokazuje nam Dlaczego warto zapinać pasy siedząc na przednim siedzeniu samochodu. Załóżmy że ta piękna hostessa pasów nie zapięła i trzymając nogi na desce rozdzielczej gwałtowne hamowanie sprawiło że wpadła tyłkiem na przestrzeni gdzie zwykle trzyma się nogi. Zobaczcie jak ciężko się stamtąd wydostać. Druga sprawa to po co ona te nogi trzymała na desce rozdzielczej samochodu. Czyżby przyzwyczajenie rozkładania nóg na desce w samochodzie? Tak czy inaczej śmieszna sytuacja z której nie łatwo wyjść z twarzą. Jeśli to was nie przekonuje by zapinać pasy bezpieczeństwa to nie wiem co was Może przekonać. Aczkolwiek niekoniecznie To co widać na filmie mogło się stać w wyniku gwałtownego hamowania. Trochę dziwny ale śmieszny film z dziewczyną która utknęła między fotelem a deską rozdzielczą samochodu.

dodany: 20 listopada 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 10

Film Dlaczego trzeba zapinać pasy w samochodzie (id: 2292) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 30.

Komentarze do filmu

Iza

Dobra Dobra powiedzcie chłopaki że typiara Znalazła swoje miejsce. Dla większości facetów dziewczyna w samochodzie powinna mieć nisko tyłek i szeroko nogi. A ta dziewczyna w dodatku jest unieruchomiona więc można robić wszystko we wszystkie dziurki prawda chłopaki?

dodano: 2017-11-25 00:40:09 przez: public-gprs391250.centertel.pl, ip: 37.47.159.147
Tomek

Ten filmik Jest tak głupi że aż śmieszny. Fakt Ciekawe jak ona dupą wylądowała na wycieraczce samochodu. Z drugiej strony trzeba przyznać że jest nieźle wysportowana że daję radę się tak zgiąć. Chodź filmik ten pokazuje Jaka jest głupia bo wystarczyło odsunąć fotel. Ale widać jak ktoś ma atrakcyjne ciało to ma też siano Zamiast mózgu. Czego tu wymagać czego tu wymagać od hostess.

dodano: 2017-11-22 11:08:24 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.