Doda zatrzymana przez policję

kategoria Celebryci

Słynna piosenkarka Doda - Dorota Rabczewska by sfinansować kurs prawa jazdy postanowiła wziąć udział w specjalnym programie telewizyjnym w którym telewidzowie mogli oglądać cały przebieg kursu na prawo jazdy. Pani Dorocie i jej instruktorowi na wszystkich lekcjach towarzyszyła kamera, tak było również w momencie gdy do kontroli zatrzymano samochód którym kierowała Doda. Jak się okazało powodem zatrzymania było prowadzenie samochodu w sposób zagrażający innym uczestnikom ruchu - zajechanie drogi samochodowi jadącemu z tyłu. Jak się Doda tłumaczyła w samochodzie z tyłu jechał operator z kamerą więc wiedział że Doda zajedzie mu drogę. Tak czy inaczej policjant postanawia wypisać mandat który ostatecznie zamienia na pouczenie - pewnie nie wiedział czy osoba nie posiadająca prawa jazdy może zostać ukarana mandatem.

dodany: 27 marca 2015 wyświetleń: za: 13 przeciw: 6

Film Doda zatrzymana przez policję (id: 1310) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Celebryci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Adam

Oj doda jaka ty głupia jesteś - a tak btw to podobno dorotka zakończyła już karierę piosenkarki i jest niby naczelną jakiegoś tandetnego czasopisma. czy to prawda?

dodano: 2011-11-08 16:52:44 przez: host-89-229-85-147.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.85.147
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.