Dowcip o wronie

kategoria Rozrywkowe

Uliczny żurek opowiada śmieszny dowcip o wronie. Przychodzi wspomniana wrona do lekarza ze skarpetką na głowie. A lekarz się pyta co pani dolega? A ona odpowiada nie żartuj sobie bo to jest napad. Haha dowcip opowiadany przez ulicznego Żurka może nie jest specjalnie wyszukany ale trzeba przyznać że facet ma radiowy głos. Zamiast pić alkohol po bramach mógł by spokojnie pracować jako lektor lub chociaż dubbingować filmy a może nawet spolszczone wersje gier. Szkoda że w Polsce tam mało popularne jest spolszczanie gier, bo ludzie tacy jak ten koleś mogli by ogarnąć sobie interesującą robotę.

dodany: 9 lutego 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 5

Film Dowcip o wronie (id: 1908) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Iza

Żulek chyba miał obiecane że gdy powie coś śmiesznego dostanie butelkę jabola. Wiadomo że ci ludzie zrobią wszystko za złotówkę lub flaszkę więc nie ma się co dziwić że się się zgodził na za recytowanie jakiegoś wiersza o wronie.

dodano: 2017-11-29 10:19:34 przez: host-89-228-243-95.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.95
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.