Dowcip z bikini

kategoria Dziewczyny

Podczas pobytu na plaży, często samo zażywanie kąpieli słonecznych nie jest wystarczającą rozrywką i ludzie się po prostu nudzą. Najprawdopodobniej nudziła się również koleżanka Priscilli która postanowiła zrobić jej dowcip i poprzecinać wiązania stanika od bikini. Koleżanka leżąc na leżaku zasnęła na słońcu, była więc to idealna okazja by nożyczkami przeciąć wiązania górnej części stroju kąpielowego. Mało tego - na brzuchu koleżanki położyła sztucznego kraba. Można się było spodziewać jaka była reakcja zerwanej ze snu koleżanki - jak szybko poderwała się na równe nogi nie zauważając nawet że nie ma górnej części stroju...

dodany: 2 maja 2020 wyświetleń: za: 10 przeciw: 4

Film Dowcip z bikini (id: 1421) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 maja 2020 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Tomek

Haha dobry numer, na plażę idealny. Już niedługo u nas będzie wiosna - potem lato i dziewczęta znów w bikini będą się wylegiwały na plażach i kąpieliskach więc w tym roku planujemy z kumplami wiele takich filmików nagrać. pierwszy pomysł na filmik już mamy.

dodano: 2017-03-17 20:52:33 przez: host-89-229-79-154.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.79.154
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.