Dupa

kategoria Rozrywkowe

Nieoficjalna aczkolwiek śmieszna wykładnia znaczenia wyrazu Dupa. Człowiek który z pewnością sporo przeżył wypowiada się na temat szlachetnej części człowieka jaką niewątpliwie jest Dupa - tylna część naszego ciała, która z pozoru tylko siedzi i dosłownie gówno robi :-) O tej części ciała powstało również wiele utworów muzycznych i literackich. Jest źródłem natchnienia wielu artystów. Powszechnie wiadomo że [...] Dupa ludzkości raju pozbawiła Dupa Adama do jabłka skusiła, Dupa płodzi, Dupa rodzi, Dupa nigdy nie zaszkodzi [...] Jest też źródłem wielu cenionych tekstów piosenek, jak choćby Kręć dupą kręć. Wszystkie te wartości usłyszeć możemy w wykładzie o dupie zarejestrowanym gdzieś podczas zajęć plenerowych na łące pod lasem :)

dodany: 5 września 2013 wyświetleń: za: 15 przeciw: 6

Film Dupa (id: 1494) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dupa, dupa smieszne, film o dupaach, filmiki, filmiki o rodzeniu, smieszne dupy.

Komentarze do filmu

Znawca

Interesująca wypowiedź obeznanego człowieka w kwestii związanej z własną dupą. No więc nikt nie jest w stanie wypowiedzieć się na ten temat bardziej rzeczowo niż koleś z tego śmiesznego filmiku który siedzi właśnie na dupie całymi dniami nic nie robi tylko pewnie rozmyśla na temat dupy i innych gównianych tematów.

dodano: 2017-01-10 21:50:31 przez: host-81-190-43-240.dynamic.mm.pl, ip: 81.190.43.240
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.