Dupa

kategoria Rozrywkowe

Nieoficjalna aczkolwiek śmieszna wykładnia znaczenia wyrazu Dupa. Człowiek który z pewnością sporo przeżył wypowiada się na temat szlachetnej części człowieka jaką niewątpliwie jest Dupa - tylna część naszego ciała, która z pozoru tylko siedzi i dosłownie gówno robi :-) O tej części ciała powstało również wiele utworów muzycznych i literackich. Jest źródłem natchnienia wielu artystów. Powszechnie wiadomo że [...] Dupa ludzkości raju pozbawiła Dupa Adama do jabłka skusiła, Dupa płodzi, Dupa rodzi, Dupa nigdy nie zaszkodzi [...] Jest też źródłem wielu cenionych tekstów piosenek, jak choćby Kręć dupą kręć. Wszystkie te wartości usłyszeć możemy w wykładzie o dupie zarejestrowanym gdzieś podczas zajęć plenerowych na łące pod lasem :)

dodany: 5 września 2013 wyświetleń: 1118 za: 14 przeciw: 11

Film Dupa znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 1118 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dupa, dupa smieszne, dupa smieszne filmiki, filmik o dupie, filmy o dupie, najsmieszniejsze filmiki z dupami, smieszne filmiki z dupami, smieszne filmy dupy, śmieszne filmy z dupkami, smieszne gole dupy, śnieszne filmiki dupy, szmieszne cipy, youtube filmiki o dupie,

Komentarze do filmu

Znawca

Interesująca wypowiedź obeznanego człowieka w kwestii związanej z własną dupą. No więc nikt nie jest w stanie wypowiedzieć się na ten temat bardziej rzeczowo niż koleś z tego śmiesznego filmiku który siedzi właśnie na dupie całymi dniami nic nie robi tylko pewnie rozmyśla na temat dupy i innych gównianych tematów.

dodano: 2017-01-10 21:50:31 przez: host-81-190-43-240.dynamic.mm.pl, ip: 81.190.43.240
Motylek co ma wszystko w dupie

Motylek co ma wszystko w dupie

głosów za: 39
przeciw: 21
Fajerwerki z tyłka

Fajerwerki z tyłka

głosów za: 16
przeciw: 16
W kuchni zawsze jest gorąco

W kuchni zawsze jest gorąco

głosów za: 11
przeciw: 11
Macanie tyłka w autobusie

Macanie tyłka w autobusie

głosów za: 13
przeciw: 12
Ogniste pierdzenie

Ogniste pierdzenie

głosów za: 13
przeciw: 16
Tyłek odbity na ksero

Tyłek odbity na ksero

głosów za: 12
przeciw: 11
Agent specjalnej troski

Agent specjalnej troski

głosów za: 16
przeciw: 11

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta. Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.