Dzień Świra - scena z kosiarką trawy

kategoria Seriale

Kultowy dziś fragment świetnego filmu pt Dzień świra, fragment z kosiarką oddający sedno całego filmu. Dlaczego dziś już się takich filmów nie robi, a w kinach grają nudne polskie filmy ciągle z tymi samymi ludźmi w roli głównej. Dzień Świra to chyba jeden z lepszych polskich filmów komediowych. Przyznać trzeba że Marek Konrad świetnie odnalazł się i zagrał główną rolę w filmie. Koszenie ogromnego trawnika małą podkaszarką do trawy jest pretekstem - jednym z wielu by ześwirować, ale jak tu nie przyznać racji. Nie ma chyba osoby która nie dostaje szału kiedy oglądając telewizję lub co gorsze czytając książkę ktoś w okolicy odpala kosiarkę i katuje denerwującymi dźwiękami nasz słuch.

dodany: 9 stycznia 2007 wyświetleń: za: 15 przeciw: 10

Film Dzień Świra - scena z kosiarką trawy (id: 313) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Seriale, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 stycznia 2007 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dzień świra koszenie, janosik najciekawsze dialogi, konrade dzien swira scena z kanapa.

Komentarze do filmu

Internauta

Konrad marek to świr. polska jest najważniejsza. zawiodłem się. on jest tylko jako aktor wielki. jako człowiek to mały świr.

dodano: 2010-08-05 00:11:29 przez: avj30.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.27.43.30
Ania

Bardzo fajny film kocham was

dodano: 2007-05-29 13:49:43 przez: abzc155.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.9.48.155

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.