Dziewczyny i emigranci

kategoria Dziewczyny

Ostatnio głośno o tzw emigrantach, uchodźcach z krajów Arabskich którzy licznie przybywają do Europy w nadziei lepszego życia. Generalnie większość Europejczyków jest temu coraz bardziej przeciwna, jednak znajdują się też zwolennicy takich zachowań. Ten śmieszny filmik w nieco humorystyczny sposób pokazuje reakcję wciąż dużego grona przedstawicielek płci pięknej tak ochoczo reagującej na śniadą cerę i kruczo czarne włosy. Dlaczego dziewczyny tak reagują na emigrantów nie wiadomo, wiadomo jednak jak czasem się to kończy.

dodany: 9 lutego 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 10

Film Dziewczyny i emigranci (id: 1904) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 29.

Komentarze do filmu

Ania

Dobry filmiki na czasie. Idealnie przedstawia sedno sprawy. Dziewczyny zwłaszcza małolaty Obejrzyjcie go sobie i Zastanówcie się czy warto. Najpierw sikacie za jakimś facetem typu macho a później kiedy on wali was po ryju uważacie że tak ma być. Ostatnimi czasy dużo słyszy się o przemocy ciapatych w stosunku do dziewczyn. Naprawdę tak was to rajcuje? Ten niby śmieszny filmik oddaje sedno sprawy że dziewczyna zakochuje się w facecie który robi z siebie macho i nie wiadomo kogo. A kiedy ten podnosi rękę na nią ona myśli że tak ma być. Dziewczyny szanujcie się.

dodano: 2017-10-19 13:48:19 przez: host-89-228-240-209.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.209
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.