Dziewczyny robią selfie

kategoria Dziewczyny

Dziewczyny wpadły na pomysł by zrobić sobie selfie - czyli samemu sobie zrobić zdjęcie z wysięgnika potocznie nazwanym wyciągniętym na maksa ramieniu i w sumie nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że zdjęcie to laski chciał sobie zrobić patrząc na wyświetlacz standardowego aparatu fotograficznego. Człowiek już tak bardzo przywyknął do ekranu smartfona że nie potrafi obsłużyć aparatu. O automatycznym spuście migawki i ustawieniu samowyzwalacza mało kto chyba dziś słyszał. Dziewczyny może nie są za bardzo rozgarnięte, ale za to fajnie wyglądają.

dodany: 9 lutego 2016 wyświetleń: 269 za: 6 przeciw: 5

Film Dziewczyny robią selfie znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 269 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 11.

Komentarze do filmu

Tedi

No widać że laski inteligencją nie grzeszą za to całkiem zdrowo wyglądają. To chyba z jakiegoś meczu może super bowl bo ostatnio w Ameryce było chyba w weekend?

dodano: 2016-02-09 21:07:04 przez: host-89-229-91-150.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.91.150
Telefon w walce bokserskiej

Telefon w walce bokserskiej

głosów za: 14
przeciw: 10
Prawdziwy idiota w zoo

Prawdziwy idiota w zoo

głosów za: 8
przeciw: 7

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.