Dziewczyny robią siku w windzie

kategoria Dziewczyny

Grupka dziewczyn zapewne idąc lub wracając z imprezy postanawia załatwić swoje potrzeby w windzie. Wszystkie trzy dziewczyny wchodzą do windy, blokują drzwi i sikają jak by były co najmniej psami w parku. Żadna jednak nie wpadła na to że ich chytry plan zrobienia siku w windzie może okazać się słabym pomysłem ponieważ windy zazwyczaj są monitowane. Operator monitoringu zapewne miał niezły ubaw a z tego co widać na tym filmie cała akcja się dość dobrze nagrała. Wniosek z tego taki że chcąc zrobić siku na klatce, na parkingu lub w windzie zastanów się czy nie zostaniesz taką gwiazdą internetu ponieważ w dzisiejszych czasach kamery są praktycznie wszędzie.

dodany: 6 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 16 przeciw: 6

Film Dziewczyny robią siku w windzie (id: 1829) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziecko robi siku na chodniku prawdziwe filmy , dzieci robia siku, dziewczyna robi siku na lawce yt, dziewczyny robiace siku, laski jak siedzą na ławce robią siku film, maue dziewczynki robi siku w windzie, windzie robi kupe iou tube.

Komentarze do filmu

Piotr

Ale siku

dodano: 2017-04-02 12:19:08 przez: adhf14.ipv4.supernova.orange.pl, ip: 79.184.161.14
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.