Dziewczyny robią siku w windzie

kategoria Dziewczyny

Grupka dziewczyn zapewne idąc lub wracając z imprezy postanawia załatwić swoje potrzeby w windzie. Wszystkie trzy dziewczyny wchodzą do windy, blokują drzwi i sikają jak by były co najmniej psami w parku. Żadna jednak nie wpadła na to że ich chytry plan zrobienia siku w windzie może okazać się słabym pomysłem ponieważ windy zazwyczaj są monitowane. Operator monitoringu zapewne miał niezły ubaw a z tego co widać na tym filmie cała akcja się dość dobrze nagrała. Wniosek z tego taki że chcąc zrobić siku na klatce, na parkingu lub w windzie zastanów się czy nie zostaniesz taką gwiazdą internetu ponieważ w dzisiejszych czasach kamery są praktycznie wszędzie.

dodany: 6 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 15 przeciw: 2

Film Dziewczyny robią siku w windzie (id: 1829) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziecko robi siku na chodniku prawdziwe filmy , zdjencia dzieci jak robiom kupe, co dziewczyny robią w windzie, co robią himalaiści gdy chcą kupe lub siku?, czy som filmiki. jak robi kupe, dzieci robią sobie siku, dzieci robią sobie siku firmy, dzieci robia siku, dziewczyna robi sika, dziewczyna jak robi sika, dziewczyna robi siku na lawce yt, dziewczynka robi kupe, dziewczynka robi siku, dziewczyny robia siku, dziewczyny robiace siku, dziewczyny sikają w windzie , dziwczyny. robią. siku, grube dzieci robią siku, laski jak siedzą na ławce robią siku film, laski robia siku, laski robiom kupe, maue dziewczynki robi siku w windzie, robi kupe na chodniku, sikanie w windzie, siku jak pan robi siku, siku jak robi siku pan, siku w windzie, smieszne filmiki dziewczyna sika do kontenera, smieszne filmiki w windzie, windzie robi kupe iou tube.

Komentarze do filmu

Piotr

Ale siku

dodano: 2017-04-02 12:19:08 przez: adhf14.ipv4.supernova.orange.pl, ip: 79.184.161.14
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.