Dziewczyny robią siku w windzie

kategoria Dziewczyny

Grupka dziewczyn zapewne idąc lub wracając z imprezy postanawia załatwić swoje potrzeby w windzie. Wszystkie trzy dziewczyny wchodzą do windy, blokują drzwi i sikają jak by były co najmniej psami w parku. Żadna jednak nie wpadła na to że ich chytry plan zrobienia siku w windzie może okazać się słabym pomysłem ponieważ windy zazwyczaj są monitowane. Operator monitoringu zapewne miał niezły ubaw a z tego co widać na tym filmie cała akcja się dość dobrze nagrała. Wniosek z tego taki że chcąc zrobić siku na klatce, na parkingu lub w windzie zastanów się czy nie zostaniesz taką gwiazdą internetu ponieważ w dzisiejszych czasach kamery są praktycznie wszędzie.

dodany: 6 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 18 przeciw: 7

Film Dziewczyny robią siku w windzie (id: 1829) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziecko robi siku na chodniku prawdziwe filmy , co robią himalaiści gdy chcą kupe lub siku?, dzieci robią sobie siku, dzieci robią sobie siku firmy, dzieci robia siku, dziewczyna robi sika, dziewczyna jak robi sika, dziewczyna nagrała jak robi kupe, dziewczyna robi siku na lawce yt, dziewczynka robi siku, dziewczyny robiace siku, dziewczyny sikają w windzie , dziwczyny. robią. siku, grube dzieci robią siku, laski jak siedzą na ławce robią siku film, maue dziewczynki robi siku w windzie, robi kupe na chodniku, robi loda w windzie, sikanie w windzie, siku jak pan robi siku, siku jak robi siku pan, smieszne filmiki dziewczyna sika do kontenera, smieszne filmiki w windzie, windzie robi kupe iou tube.

Komentarze do filmu

Piotr

Ale siku

dodano: 2017-04-02 12:19:08 przez: adhf14.ipv4.supernova.orange.pl, ip: 79.184.161.14
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.