Face ID kiedy chcesz odblokować telefon swojego faceta

kategoria Romantyczne

Nowe technologie jak widać przynoszą nowe problemy, jak widać na tym śmiesznym filmiku dziewczyna bardzo chce odblokować telefon swojego faceta by sprawdzić co ma na sumieniu. Ten jednak jest spokojny bo wie że tylko on sam będzie mógł odblokować telefon zabezpieczony funkcja face id - rozpoznawania twarzy. Jak się jednak okazuje dziewczyna znalazła sposób na obejście blokady.

dodany: 26 września 2019 wyświetleń: za: 16 przeciw: 9

Film Face ID kiedy chcesz odblokować telefon swojego faceta (id: 2409) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 września 2019 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Alfred

No ekstra filmik śmieszne i bardzo na czasie bo moja dziewczyna też tak walczyła żeby dostać się do zawartości mojego telefonu oczywiście podejrzewając mnie o jakiejś wielkie zdrady. Generalnie to chyba tylko dziewczyny i żony mają właśnie z tym problem. każda żona dziewczyna lub narzeczona chciałabym mieć taką wtyczkę dzięki której dostawała by się do zawartości smartfona swojego faceta. Śmieszne to jest aczkolwiek bardzo prawdziwe.

dodano: 2020-04-17 19:02:26 przez: 89-78-44-106.dynamic.chello.pl, ip: 89.78.44.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.