Facet ściga się z koniem

kategoria Faceci

Podczas wyścigów koni doszło do niecodziennego wydarzenia, podczas kolejnego biegu koni tuż przed metą pojawił się nieoczekiwany dziwny facet który usiłował dotrzymać tempa biegnącym koniom - mało tego próbował się z nimi ścigać, i może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie niezwykle opływowy strój biegnącego mężczyzny a w zasadzie jego brak. Facet do wyścigu z biegnącymi końmi wystartował jak go natura stworzyła, być może ze względu na troskę o aerodynamikę, bowiem o wygranej decydowały setne sekundy. Czy wygrał, nie wiadomo, biegu raczej nie uznano ale biegnący facet u boku koni zwłaszcza bez stroju stał się gwiazdą wyścigów konnych na całym świecie.

dodany: 22 września 2013 wyświetleń: za: 19 przeciw: 2

Film Facet ściga się z koniem (id: 1597) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 22 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

Kolesiowi zależy tylko i wyłącznie na rozgłosie. dajcie spokój takich śmiesznych filmików jest od zarypania, a ten konkretny facet ma takie hobby by pokazywać się w kadrze kamery i być bohaterem drugoplanowym.

dodano: 2013-09-30 13:07:15 przez: ader70.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.95.70
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.