Facet z ładnym małym kotkiem

kategoria Zwierzaki

Prawda że ten facet ma pięknego małego kotka? Jak powszechnie wiadomo milusińskie kociaki zawsze przyciągają dziewczyny i kobiety i tym razem być nie mogło. Koleś myje szyby zwracając na siebie uwagę kobiet siedzących w salonie fryzjerskim, i choć mycie szyby bez koszulki wyraźnie zwraca na siebie uwagę, to okazuje się że nie sam mężczyzna jest powodem takiego zauroczenia, ale to co trzyma w ... majtkach. Tak w slipach siedzi sobie mały uroczy kotek.

dodany: 18 stycznia 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 2

Film Facet z ładnym małym kotkiem (id: 2145) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Iza

Haha No ładnie o ile wiem do tej pory to kobiety miały małego ładnego kotka między nogami ale żeby facet miał w tym miejscu kotka to pierwszy raz widzę na oczy coś takiego. Facet z kotkiem między nogami koniec świata

dodano: 2017-11-30 08:53:28 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.