Facet z mercedesa

kategoria Motoryzacja

Potrącił by go jego własny samochód, po tym jak zdenerwowany facet z Mercedesa wyskoczył nie wiadomo dla czego. Pech chciał że samochód którym się poruszał jest automatem, a jak wiadomo samochody z automatyczną skrzynią biegów na parkingu trzeba przełączyć w odpowiednią pozycję. W nerwach dziadek wyskoczył zza kierownicy i przytrzasnąwszy go drzwi w jego własnym mercedesie. O wiele zabawniej było by jednak gdyby gościu wysiadł z samochodu a ten sam bez kierowcy odjechał. Mercedes uciekający przed swoim kierowcą to by było ciekawe. Swoją drogą ciekawe dlaczego kierowca tego mercedesa jest takim pieniaczem, i czemu wysiadł z pretensjami do innego kierowcy? Dzięki takim pieniaczom na internetach powstaje coraz więcej śmiesznych filmów i chwała takim kierowcą.

dodany: 11 lutego 2016 wyświetleń: za: 18 przeciw: 4

Film Facet z mercedesa (id: 1918) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Tomek

Można powiedzieć że spotkała go karma, czyli przeznaczenie. Szkoda że ten samochód mu całkiem nie uciekł to by było jeszcze bardziej zabawne ;-)

dodano: 2016-02-16 16:20:53 przez: host-89-229-76-193.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.76.193
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.