Fajerwerki z dupy

kategoria Rozrywkowe

Pomysłowość ludzi nie zna granic, kolesie popisują się przed sobą wkładając sobie fajerwerki do dupy. Niestety start rakiety nie zakończył się sukcesem i palący się proch dość porządnie poparzył dupsko pomysłowemu śmiałkowi. Skąd ludzie biorą tego rodzaju pomysły? Każdego roku zwłaszcza tuż przed sylwestrem w internecie pojawia się prawdziwy wysyp śmiesznych filmów z nieudanym startem rakiety wsadzonej do przysłowiowej dupy. Większość tego rodzaju filmików zawsze kończy się tak samo, czyli ten który wypina tyłek zostaje poparzony a wszyscy dookoła mają z tego niezłą radochę. Tak też dokładnie jest i na tym filmiku.

dodany: 28 grudnia 2017 wyświetleń: za: 17 przeciw: 10

Film Fajerwerki z dupy (id: 2131) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Renatka

No właśnie dobrze powiedziane fajerwerki z dupy. Ja jednak do dupy proponowałabym wsadzić petardę takiego dużego achtunga. Filmik byłby o wiele ciekawsze. Gdyby petarda była wielokolorowa to już w ogóle Byłoby ciekawie i pięknie. Rozważcie panowie taki pomysł na powitanie kolejnego Sylwestra bo rakiety z tyłka to już było i już nikt nie chcę tego oglądać My chcemy petardy prawdziwej petardy.

dodano: 2017-11-27 11:12:53 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.