Fatalna pomyłka podczas Miss Universe 2015

kategoria Wpadki

Podczas tegorocznych wyborów najpiękniejszej przedstawicielki płci pięknej - Miss Universe prowadzący galę Steve Harvey popełnił okropną pomyłkę i źle odczytał decyzję jury. Pomylił się i podczas ogłaszania decyzji jury jako najpiękniejszą kobietę ogłosił 1 wicemiss - tzn odczytując w złej kolejności. Taka wpadka była nie do odkręcenia w niezauważalny sposób. Steve Harvey robił co mógł, przepraszał i kajał się jak mógł ale niesmak pozostał zwłaszcza że korona znajdowała się już na głowie Miss Kolumbii - Ariadny Gutierrez, po czym na scenie pojawił się ponownie prowadzący i ogłosił że nastąpiła pomyłka a prawdziwą miss została Miss Filipin - Pia Alonzo Wurtzbac. Możemy sobie jedynie wyobrazić jak czuł się prowadzący, jak bardzo zawiedziona czuła się pierwsza wicemiss, oraz wszyscy którzy jej towarzyszyli.

dodany: 25 grudnia 2015 wyświetleń: za: 14 przeciw: 3

Film Fatalna pomyłka podczas Miss Universe 2015 (id: 1858) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 25 grudnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Tomek

Każdy przecież może się pomylić - prawda. Moim zdaniem to że Steve Harvey przyznał się do takiej wpadki, był na tyle odważny aby wyjść na scenę i stawić temu czoła świadczy że nie zrobił tego umyślnie. Zresztą sami zobaczcie przeprosił na swoim Twitterze https://twitter.com/IAmSteveHarvey pewnie było mu ogromnie głupio. Co zrobić pomyłki się zdarzają, a sama zasada wybierania pierwszej wicemiss, drugiej wicemiss, trzeciej wicemiss jest i zawsze był dość mylący.

dodano: 2015-12-25 18:05:07 przez: host-89-229-65-207.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.65.207

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.