Film dla dorosłych

kategoria Animowane

Oglądając tą zabawną animowaną scenkę sytuacyjną można odnieść wrażenie że jest to film dla dorosłych, bowiem atrakcyjna przedstawicielka płci pięknej rozbiera się i kąpie w jeziorze myśląc że jest sama, natomiast jak się okazuje podgląda ją cała kompania wojska. Faceci w perfekcyjnym kamuflażu poukrywali się w pobliskim lesie podglądając kąpiącą się ślicznotkę. Ta początkowo nie wie co jest grane więc rozbiera się i wchodzi do wody, lecz po chwili uświadamia sobie że jest podglądana i to nie przez jednego mężczyznę ale całą bandę facetów poprzebieranych za krzaki, drzewa a nawet skałę za którą się schowała. Śmieszny film a w zasadzie animowana bajka dla dorosłych.

dodany: 1 października 2017 wyświetleń: za: 17 przeciw: 7

Film Film dla dorosłych (id: 2270) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: +yutub, yutub, yutub główna strona, yutub główna strona filmy.

Komentarze do filmu

Pan Krzyś

Pni Aniu panie Tomku.odbieracie to jak niespełna rozumu.żołnierze byli tam pierwsi bo mieli cwiczenia.to kobieta nieswiadomie weszła na teren ćwiczeń.na chłopski rozum.gdyby chcieli podgladać nie wstawaliby a i przełożony by sobie popatrzył.tymczasem przerwali ćwiczenie.kim wy jesteście i za kogo sie uważącie pierdoląc takie głupoty?jak nie potrafisz zrozumieć nie oglądaj a już napewno nie komentuj.lepiej milczeć i być uważanym za idiote niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.pozdrawiam

dodano: 2020-11-04 13:13:20 przez: host-89-229-204-118.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.204.118
Tomek

No ci wszyscy którzy trafili tutaj nie wiem czego szukali i czego się spodziewali. Miniaturka i tytuł tego filmu sugeruje nie wiadomo jaki film dla dorosłych a tymczasem ta animacja pokazuje zachowanie dorosłych w stosunku do kobiet. Śmieszne jest to że wojsko zamiast chronić podgląda. Choć z drugiej jednak strony co mają robić faceci gdy na co dzień mają tylko siebie do towarzystwa. Mieli okazję popatrzeć więc popatrzyli wielkie mi halo. Śmieszne jest to jak dobrze się zakamuflowali.

dodano: 2017-11-08 13:48:16 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Ania

No tak śmieszny filmik ładna panienka i 1000000 podglądaczy. I niby nic w tym by nie było śmiesznego gdyby nie to że podglądają ją Panowie z wojska. Wojsko które Generalnie powinno nas strzec i zapewniać bezpieczeństwo tym razem ją podgląda. Chłopcy w wojsku widać bardzo wygłodniali. Mój chłop mówił mi że kiedy on chodził do wojska dodawali im do posiłków by nie było takiego ciśnienia na płeć przeciwną.

dodano: 2017-10-17 16:35:04 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.