Freddy Krueger życzy Wesołych Świąt

kategoria Horrory

Pamiętacie Freddego Kruegera i Koszmar z ulicy Wiązów? Ta również zawitały święta Bożego Narodzenia tym samym Fredy życzy wam Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Świąt, niesłychanie magiczny i świąteczny klimat zapanował na ulicy Więzów, pada śnieg, dzwonią dzwoneczki znanej świątecznej piosenki, a sam Freddy ma wyjątkowo dobry humor? Być może to zabieg czysto public-relations mający na celu poprawienie wizerunku znanego z najstraszliwszych horrorów Frediego Krugera. A może pojawi się remake popularnego horroru tym razem w wersji świątecznej, gdzie Frediego odwiedził do Święty Mikołaj i odmienił jego życie. Będziemy śledzić dalsze losy jednego z bardziej rozpoznawalnych bohaterów filmów grozy i oczekiwać na ewentualny remake filmu.

dodany: 15 lutego 2018 wyświetleń: za: 13 przeciw: 3

Film Freddy Krueger życzy Wesołych Świąt (id: 1726) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Horrory, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 lutego 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Ania

A pamiętacie w ogóle ten film nazywał się chyba Koszmar z ulicy Wiązów. Freddy Krueger był postacią która nawiedza ludzi we śnie. Boże jak ja bardzo bałam się tego filmu. W czasie mojego dzieciństwa był to najstraszliwszy horror jaki kiedykolwiek nagrano. Teraz gdy to na śmiesznych filmikach znalazłam Freddiego Krugera który składa życzenia nie wierzyłam. Mimo że to życzenia to koszmar z dzieciństwa powrócił. Choć wiem że jest to śmieszny filmik to boję się go odtworzyć.

dodano: 2017-12-06 15:08:57 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.