Ghost Rider

kategoria Motoryzacja

Choć ten śmieszny filmik wygląda na typowy fake, to jest to prawdziwe i autentyczne zdarzenie do jakiego doszło na jednej z dróg szybkiego ruchu. Podczas zdarzenia drogowego do jakiego zaszło chwilę wcześniej, kierujący motocyklista spadł z prowadzonego motocykla. Motocykl choć bez jeźdźcy kontynuował jazdę. Filmik choć śmieszny wygląda nieco przerażająco, można by powiedzieć że motocyklem tym kieruje prawdziwy Ghost Rider, a więc duch. Filmik idealny na halloween. Ludzie co roku prześcigają się w wymyślaniu sposobu na przestraszenie innych, a tu taka historia niczym z filmu Pogromcy duchów. Z drugiej strony ten filmik jest świetną reklamą producenta tego motocykla - idealne wyważenie sprawia że motor jedzie sam. Trzeba przyznać że taki widok motocykla jadącego obok na którym nie ma motocyklisty przeraził by każdego kierowcę nie tylko w dniu halloween.

dodany: 26 października 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 9

Film Ghost Rider (id: 2282) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Iza

No faktycznie przyznaje widząc jadącego motocykla bez kierowcy zapiera dech w piersiach. Gdybym coś takiego zobaczyła na żywo na drodze lub autostradzie nie wiem jak bym zareagowała. Nie wiem czy przyszłoby mi do głowy że to duch jedzie na motocyklu. Pewnie Pierwsze co to bym pomyślała Kurde jak to możliwe.

dodano: 2017-11-25 00:43:10 przez: public-gprs391250.centertel.pl, ip: 37.47.159.147
Tomek

Ten filmik wygląda zjawiskowo a widok motocykla jadącego bez kierowcy jest dla mnie nie do zrozumienia. O ile jeżeli prędkość jest wystarczająca to teoretycznie motocykl powinien utrzymać równowagę. Ale przecież jeżeli nikt nie trzyma manetki gazu to motocykl nie ma prawa przyśpieszać. Druga sprawa że każdy kto jeździ na motocyklu wie że w czasie jazdy ciężko jest wbić tak zwany luz. Silnik motocykla przeważnie zawsze jest na jakimś biegu. Wystarczy Więc odpuścić manetkę gazu pyta zamknięta sprawiła że silnik zacznie hamować. Motocykl praktycznie po kilku metrach sam powinien wyhamować. Hamowanie silnikiem się to przecież nazywa. Więc niby Jak to jest możliwe że na tym filmiku motocykl bez kierowcy jedzie dobrych kilkaset a może i nawet więcej metrów. Przecież nikt nie odkręca manetki gazu. Więc jak ten motor jedzie sam?

dodano: 2017-11-08 10:21:12 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.