Głupi ice bucket challenge

kategoria Wpadki

Kolejny mało udany a żeby nie powiedzieć głupi Ice Bucket, czyli wyzwanie na oblanie się zimną wodą z kostkami lodu. tym razem wyzwanie rzucone miłośnikowi dwóch kółek. Jednak sądząc po przebiegu wydarzeń to kierujący rowerem chyba nie był świadomy tego że koledzy czekają na niego z wiadrami pełnymi wody. A możne to było takie zamierzenie, by na rowerze przemknąć przez wodospad spadającej wody, jednak zupełnie się to nie udało bo jak na większości filmików pojemnik z wodą okazał się zbyt ciężki.

dodany: 10 października 2014 wyświetleń: 345 za: 11 przeciw: 10

Film Głupi ice bucket challenge znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 października 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 345 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Kaśka

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego świat zwariował na punkcie tej głupie akcji. przecież to nic nikomu nie daje więc po co się ośmieszać, i do tego zaśmiecać internet.

dodano: 2014-10-23 11:41:12 przez: adex14.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.101.14
Wpadki Ice Bucket Challenge

Wpadki Ice Bucket Challenge

głosów za: 11
przeciw: 11
Wpadki podczas oblewania się wodą

Wpadki podczas oblewania się wodą

głosów za: 12
przeciw: 10
Tego się nie spodziewał

Tego się nie spodziewał

głosów za: 8
przeciw: 9

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.