Golf skacze ze skoczni narciarskiej

kategoria Motoryzacja

Jak daleko poleci golf, gdyby spuścić go ze skoczni narciarskiej? Pytanie wydaje się co najmniej dziwne, jednak ktoś już wcześniej zastanawiał się na ten temat i postanowił sprawdzić. Na tym filmiku zobaczyć możemy samochód marki Volkswagen Golf który ktoś postanowił zrzucić a w zasadzie spuścić z samej góry skoczni narciarskiej. Po co? A no właśnie żeby przekonać się jak daleko poleci samochód rozpędzony na pełnowymiarowej skoczni. W samochodzie nie ma kierowcy, bo nikt się nie odważył kierować samochodem nie wiedząc jak się zachowa samochód na takiej stromiźnie jak skocznia narciarska. Niebawem rozpoczyna się sezon skoków narciarskich, w przerwie skoków być może odbywały się będą skoki kaskaderskie? Było by to niezwykle widowiskowe.

dodany: 9 października 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 9

Film Golf skacze ze skoczni narciarskiej (id: 2251) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

W polskim turnieju skoków na skoczni narciarskiej mogli by spróbować czegoś takiego na wielkiej krokwi w Zakopanem. Podczas turnieju jest masa przerw kiedy to telewizja emituje reklamy a na krokwi mógłby jakiś chętny zjechać Golfem lub innym pojazdem. Jeśli jest tu ktoś z organizatorów polskiej edycji skoków narciarskich Niech rozważy taki pomysł bo byłoby to niezwykle widowiskowe.

dodano: 2017-11-08 13:36:55 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Ania

Idzie zima niebawem znowu rozpocznie się sezon na skoki narciarskie więc organizatorzy tych imprez mogliby zainspirować się tym filmikiem.

dodano: 2017-10-17 16:25:10 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.