Gra w rozbieranego pokera

kategoria Reklamy

Gra w karty od zawsze wzbudzała sensację i zaciekawienie. Lekka doza adrenaliny zwłaszcza gdy gra się w pokera rozbieranego lub na pieniądze, grając ludzie czują się młodzi być może dlatego właśnie czynność ta stała się mottem reklamy witamin skierowanych do seniorów. Przy stoliku siedzi garstka przyjaciół grając w karty i dobrze się bawiąc - czując się jak za młodych lat, w najciekawszym momencie jednak ktoś zapala światło i do sali wchodzi sanitariusz przerywając grę.

dodany: 1 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 11 przeciw: 10

Film Gra w rozbieranego pokera (id: 801) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: gra w karty na rozbierane, gra w karty na rozbieranie, gra w rozbieranego, gra w rozbieranego filmy, gra z siostrs w rozbienanego pokiera, graja w butelke rozbieranom film , graja w rozbieranego film, grawrozbieranego, kompilacje filmow z rozbieranego pokera, mamuski graja w butelke, panie graja w rozbieranego filmiki, paragra w rzbieranego, rozbierana gra wkarty.

Komentarze do filmu

Dominik

Ta laska jest super

dodano: 2011-07-05 13:50:45 przez: 213-186-75-70.ip.netia.com.pl, ip: 213.186.75.70
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.