Grecki rolnik zaorał pole z uchodźcami

kategoria Rozrywkowe

Pewien grecki farmer wkurzył się kiedy na jego polu biwakować zaczęli uchodźcy z krajów arabskich. Jak to się mówi, jego ziemia - jego zasady, ale najwyraźniej nie chcieli się z tą sytuacją pogodzić arabscy goście sugerując że rolnik zwariował. Na miejscu jak zawsze w takich sytuacjach pojawiła się policja która w zasadzie powinna wiedzieć jak się zachować i jak zareagować w takiej sytuacji, jednak wszystko wskazuje że w wypadku takich gości, właściciel ziemi nie ma za dużo do powiedzenia i raczej musi się z tym pogodzić że z tej ziemi plonów nie zbierze a więc i nie będzie miał pieniędzy ze sprzedaży ewentualnych upraw. Dlaczego tzw uchodźcy pod każdym względem i na każdym kroku są górą? Śmieszna sytuacja, i dość zabawnie wygląda taki ciągnik orający pole na którym na rozstawiane jest namiotów. Cóż - w ciekawych czasach przyszło nam żyć :-)

dodany: 3 kwietnia 2016 wyświetleń: za: 14 przeciw: 5

Film Grecki rolnik zaorał pole z uchodźcami (id: 1988) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 kwietnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Kamila

Prawda jest taka że decyzje które zapadają tam wysoko i daleko w Brukseli są tak bardzo oderwane od rzeczywistości, że ludzie biorą sprawy w swoje ręce i wcale się nie dziwie. Pewnie zaraz odezwą się tu jakieś pseudo organizacje Stop Hejt itepe. ale zobaczcie że nawet biorąc pod uwagę komentarze pod takimi i podobnymi materiałami to większość społeczeństwa i to nie tylko polskiego ale każdego europejskiego kraju jest przeciwko arabskiemu najazdowi !

dodano: 2016-04-03 16:04:47 przez: 205.234.66.209, ip: 205.234.66.209
Anka

Wiecie co, z całą świadomością tego że to są uchodźcy - to wcale się temu zachowaniu greckiego rolnika nie dziwie. Jeszcze tak niedawno media karmiły nas informacjami że grecka gospodarka upada, że Grecy muszą wziąć się do roboty a tu taka śmieszna sytuacja. Facet jest właścicielem pola, chce to pole uprawiać by mieć z czego żyć a tacy niechciani goście przyjdą, rozbiją namioty bez zgody właściciela pola i mają wszystko i wszystkich w głębokim poważaniu. Myślę że najlepszy pomysł to wywozić tych uchodźców do Brukseli, niech biwakują pod europarlamentem albo jeszcze lepiej niech śpią po korytarzach uniemożliwiając pracę tym mądralą z Unii Europejskiej.

dodano: 2016-04-03 15:40:13 przez: host-89-229-66-252.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.66.252
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.