Holowanie tyłem w Szczecinie

kategoria Motoryzacja

Interesujący filmik z nienagannym komentarzem przedstawiający sztukę holowania tyłem. Akcja miała miejsce na jednej z ulic w szczecinie, gdzie kierowcy nie wiedząc dlaczego zdecydowani się podholować. W sumie nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że auta były do siebie skierowane w przeciwnych stronach, czyli holowanie odbywało się tyłem. Dlaczego? Nie wiadomo, być może oba auta należały do tego samego właściciela, a może co jest jeszcze bardziej prawdopodobne w holowanym aucie nie było kierowcy - ponieważ zaraz po ruszeniu, auto z impetem uderza w zaparkowaną tam latarnie. Czyżby pomysłowy kierowca wpadł na pomysł że jeśli podczepi i pociągnie auto tyłem to mimo że nie będzie w nim kierowcy to samochód będzie podążał tym samym śladem co pojazd holujący? Jak że szybko życie zweryfikowało ten plan.

dodany: 10 grudnia 2016 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Holowanie tyłem w Szczecinie (id: 2104) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

Zaraz zaraz, ten pan z filmu holuje swój drugi samochód w którym nie ma kierowcy? On wpadł na pomysł że jak będzie holował samochód podczepiony tyłem tzn kiedy koła skrętne będą z tyłu to w tym holowanym pojeździe nie będzie potrzebny kierowca? Nie czaje ten debil myślał ze pociągnie samochód za sobą jak przyczepkę? Masakra ! Facet z filmu prawo jazdy chyba w chipsach znalazł.

dodano: 2016-12-14 16:33:24 przez: host-89-229-65-166.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.65.166

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.