Imprezowe wpadki po pijaku

kategoria Wpadki

Zbiór najzabawniejszych wpadek i wypadków jakie przytrafiają się ludziom na imprezach zakrapianych alkoholem. Jak wiadomo po wypiciu kilku kolejek lub kilku drinków, impreza robi się ciekawsza, zawsze zaczyna coś się w końcu dziać a imprezowicze bardziej wyluzowani wymyślają jakieś sztuczki i pokazówki. Zobacz na jakie pomysły wpadli ludzie z tego wideo i jak się to dla nich skończyło. Choć w zasadzie chyba w przypadku wszystkich imprezowiczów na gazie zachodzi ciekawe zjawisko a mianowicie po spożyciu odpowiedniej ilości alkoholu władcza się tryb niewidzialności oraz nieśmiertelności. To drugie zdaje się potwierdzać koleś z końcówki tego filmiku który na czwartym piętrze wyszedł na parapet najprawdopodobniej skorygować ustawienia anteny telewizyjnej po czym spadł z 4 piętra, wstał i niczym nie przejęty otrzepał się i wrócił na imprezę.

dodany: 22 listopada 2007 wyświetleń: za: 14 przeciw: 8

Film Imprezowe wpadki po pijaku (id: 693) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 22 listopada 2007 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: filmik na yutube vzekajac na pojazd po imprezie, imprezowe wpadki, imprezy sportowe toples filmiki, pijaki, po pijaku, po pijaku zawsze szukam faceta, śmieszne filmiki, smieszne filmiki o pijanych, smieszne filmiki o pijanych dzirwczynach yutube, smieszne filmiki zakrapiane alkoholem, smieszne imprezki u pijaczkow, smieszne wpadki, smieszne żule you tube, smieszne.w.patki.na.weselu., smiesznee filmiki po pijaku facebook, wpadki po alkoholu, wpadki po pijaku, www.plyutube smieszni faceci, yutube smieszne pojazdy, żule, zule 2019.

Komentarze do filmu

Cool

No fajny jest. :d

dodano: 2007-12-06 16:44:30 przez: adoc197.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.185.84.197
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.