Imprezowe wpadki po pijaku

kategoria Wpadki

Zbiór najzabawniejszych wpadek i wypadków jakie przytrafiają się ludziom na imprezach zakrapianych alkoholem. Jak wiadomo po wypiciu kilku kolejek lub kilku drinków, impreza robi się ciekawsza, zawsze zaczyna coś się w końcu dziać a imprezowicze bardziej wyluzowani wymyślają jakieś sztuczki i pokazówki. Zobacz na jakie pomysły wpadli ludzie z tego wideo i jak się to dla nich skończyło. Choć w zasadzie chyba w przypadku wszystkich imprezowiczów na gazie zachodzi ciekawe zjawisko a mianowicie po spożyciu odpowiedniej ilości alkoholu władcza się tryb niewidzialności oraz nieśmiertelności. To drugie zdaje się potwierdzać koleś z końcówki tego filmiku który na czwartym piętrze wyszedł na parapet najprawdopodobniej skorygować ustawienia anteny telewizyjnej po czym spadł z 4 piętra, wstał i niczym nie przejęty otrzepał się i wrócił na imprezę.

dodany: 22 listopada 2007 wyświetleń: za: 16 przeciw: 7

Film Imprezowe wpadki po pijaku (id: 693) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 22 listopada 2007 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: filmik na yutube vzekajac na pojazd po imprezie, imprezowe wpadki, imprezy sportowe toples filmiki, pijaki, śmieszne filmiki, smieszne filmiki o pijanych dzirwczynach yutube, smieszne filmiki zakrapiane alkoholem, smieszne imprezki u pijaczkow, smieszne wpadki, smieszne żule you tube, smieszne.w.patki.na.weselu., smiesznee filmiki po pijaku facebook, wpadki po pijaku, www.plyutube smieszni faceci, żule, zule 2019.

Komentarze do filmu

Cool

No fajny jest. :d

dodano: 2007-12-06 16:44:30 przez: adoc197.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.185.84.197
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.