Jackass w Rosji

kategoria Rozrywkowe

Pamiętacie jak jeszcze nie dawno popularne były filmiki z przerażającymi wyczynami amerykańskiej grupy Jackass wypromowanej początkowo w MTV, a emitowane później gdzie się da - włącznie z internetem... Jak widać temat robienia sobie głupich a czasem idiotycznych tricków pociągnęli dalej kolesie zza naszej wschodniej granicy. Jacckas w wersji po Rosyjsku bawi nas jeszcze oryginalniejszymi pomysłami na zadawanie sobie bólu. Choć nic tak nie bawi jak cudze nieszczęście - jak podejść do sytuacji gdy ten ktoś zadaje sobie ból całkiem specjalnie, ot tak dla zabawy. Ciąganie się po asfalcie, czy picie oleju na czas, albo picie rozgrzanego wosku ze świec to już grubo przesadzone sztuczki, których samo oglądanie czasem bol od samego patrzenia. Ciekawym pomysłem okazało się sklejenie klejem szybkoschnącym dwóch kolesi plecami... o tym jak super-glue potrafi skleić skórę wie każdy kto kiedykolwiek kleił coś tym klejem ;-)

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 17 przeciw: 8

Film Jackass w Rosji (id: 1630) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Ania

Gratuluje odwagi i pomysłowości, bo ciągnięcie się gołym dupskiem po asfalcie to szczyt pomysłowości, ale i odwagi i głupoty po trochu. jak tak dalej będzie to się będą chłopaki przywiązywać. nie powiem czym i ciągać samochodami

dodano: 2013-11-11 15:03:02 przez: host-89-229-87-80.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.87.80
Kamilka

Głupie to trochę, fakt ale jakoś nie można nie patrzeć bo ciekawość jest większa niż racjonalne myślenie. tak samo jak z chłopakami z jackas pomysłowość na wykonywanie głupich sztuczek jest ogromna, jednak w przypadku amerykańców wiadomo że za kamerą czekał lekarz udzielający od razu fachowej pomocy medycznej, a tutaj chłopaki wymyślają coś na poczekaniu i nagrywają to telefonem. respect!!

dodano: 2013-11-09 16:10:14 przez: host-89-229-92-220.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.92.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.