Jak bardzo można nie lubić swojej siostry

kategoria Dziewczyny

Jak pies z kotem, tak właśnie można nazwać stosunki panujące między rodzeństwem z tego śmiesznego filmiku. Z drugiej jednak strony film ten jest dobrym pomysłem na dokuczenie siostrze, dziewczynie bądź mamie w dość niemiły sposób, a mianowicie ktoś najprawdopodobniej brat tej blondynki obudził ją zasysając jej usta rurą od odkurzacza. Jakże wielkie musiało być jej zdziwienie albo wręcz zaskoczenie kiedy to śpiąc sobie spokojnie ktoś nagle przykłada jej rurę działającego odkurzacza do twarzy, która zasysa usta. Jak widać na filmiku jest to dobry sposób by kogoś szybko obudzić, jednak nie można spodziewać się by osoba którą taką rurą obudzimy była nam za to wdzięczna.

dodany: 17 marca 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 2

Film Jak bardzo można nie lubić swojej siostry (id: 2166) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 marca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 12.

Komentarze do filmu

Tymoteusz

Brat (zwłaszcza młodszy) z siostrą zawsze żyją jak pies z kotem. Ja również dokuczakem swojej siostrze jak tylko mogłem ot tak dla sportu i w ramach rozrywki tak że dowcipy i pułapki robione siostrze jakie tu pokazujecie na tych śmiesznych filmach wcale mnie nie ruszają.

dodano: 2017-12-25 11:29:49 przez: public-gprs390901.centertel.pl, ip: 37.47.158.54
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.